برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ساموئل جکسون تصاویری از بازگشت نیک فیوری به MCU را منتشر کرد

فیوری خیلی پیر شده است

ساموئل جکسون تصاویری از بازگشت نیک فیوری به MCU را منتشر کرد ۰ ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
بازگشت نیک فیوری به MCU

اخیرا ساموئل جکسون (Samuel L. Jackson) تصاویری از بازگشت نیک فیوری به MCU را منتشر کرده که در آن‌ها، ظاهرا خود را برای ایفای دوباره این نقش حاضر می‌کند.

اولین بار هنگامی با شخصیت نیک فیوری در دنیای سینمایی مارول آشنا شدیم که او به سراغ تونی استارک رفت تا او را برای پروژه گروه انتقام جویان دعوت کند. با این حال تلاش او برای دور هم جمع کردن یک تیم از ابرقهرمانان در این صحنه به اتمام نرسید و بعدها دیدیم که چطور او سپس به سراغ کاپیتان آمریکا و در نهایت چکش میولنیر (Mjolnir) ثور رفت تا او را هم به نحوی وارد این گروه برای دفاع از زمین کند. در واقع او مهم‌ترین نقش خود را به عنوان یک کارگردان در گروه شیلد (SHIELD) داشت که هدف آن هم مبارزه با تهدیدهای خارجی و مبارزه با بیگانه‌هایی است که قصد به چنگ آوردن زمین یا منابع آن را دارند. این در حالی است که جکسون، فیوری در نقش یک رئیس کل را به حدی خوب بازی کرده که هنوز هم پس از فروپاشی شیلد در جهان سینمایی مارول اکثر شخصیت‌ها و همچنین طرفداران او را به عنوان فردی می‌شناسند که باید از دستوراتش اطلاعت کنند!

با این حال ابتدا در فیلم Avengers: Infinity War شاهد پودر شدن او بودیم و سپس بعد از بازگشت او را در مراسم خاکسپاری تونی استارک مشاهده کردیم. اما شاید بیشترین و مهم‌ترین حضور فیوری در فیلم اسپین آف Captain Marvel بود؛ جایی که در آن جوان‌تر بوده و با کارول دنورز و اسکرال‌ها آشنا شد. اسکرال‌هایی که در فیلم Spider-Man: Far From Home به جای فیوری روی زمین حضور داشته و در آخرین صحنه می‌بینیم که خود نیک در فضا و مکانی نامشخص در حال گذراندن تعطیلات بازنشستگی است! اما آیا این به معنای پایان کار نیک فیوری در دنیای سینمایی مارول خواهد بود؟

بازگشت نیک فیوری احتمالا برای سریال Secret Invasion در نظر گرفته شده است

هنگامی که فیوری را در فضا مشاهده کردیم، او در کنار دیگر اسکرال‌هایی بود که در فیلم Captain Marvel در کنار آن‌ها نژاد کری (Kree) را شکست داده بودند. با این حال اکثر طرفداران به این فکر هستند که ظاهرا حضور دوباره این شخصیت در فیلم The Marvels خواهد بود؛ جایی که مانیکا رمبو و میس مارول نیز در کنار کارول دنورز حاضر خواهند شد تا در مقابل یک تهدید فضایی مبارزه کنند. در این بین نیز به دلیل اینکه فیوری در فضا و نزدیک به دنورز مانده، بعید نیست که او را در این فیلم ببینیم، هرچند که تمرکز اصلی روی این شخصیت نیست و قاعدتا کارول دنورز زحمت همه کارها را می‌کشد. با این وجود، سریالی به نام Secret Invasion برای سال آینده میلادی در نظر گرفته شده که درست به مانند Loki و WandaVision از شبکه استریم دیزنی پلاس پخش خواهد شد و بیشتر نیک فیوری را در صحنه اکشن قرار می‌دهد.

این سریال درباره اسکرال‌هایی است که روی زمین با تغییر شکل ظاهری خود پخش شده‌اند و حتی ممکن است مقام‌های بزرگی مانند ریاست جمهوری کشورهای مختلف را هم تصاحب کرده باشند! با این حال تالوس (Talos) که یکی از اسکرال‌های یار فیوری است در این سریال در کنار خود او حضور خواهد داشت تا در مقابل این تهدید داخلی و پنهان بایستند. همچنین جالب است بدانید که تاریخ فیلمبرداری این سریال و فیلم The Marvels دقیقا از همین ماه بوده و احتمالا تا دسامبر سال جاری (آذر ماه) ادامه خواهد داشت. به علاوه، اگر به قالب ریش و موهای شخصیت نیک فیوری در این تصاویر دقت کنید، مشخص است که او دیگر پیر شده و باید شاهد یک نسخه مسن از او باشیم که احتمالا هم پرونده این شخصیت در دنیای سینمایی مارول را خواهد بست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments