1%
  • 0/10

آبروریزی بزرگ سامسونگ؛ اپل از مقاومت نمایشگر سری گلکسی زد ناراضی است!

تولید آیفون تاشو شاید باز هم به تعویق بیفتد

آبروریزی بزرگ سامسونگ؛ اپل از مقاومت نمایشگر سری گلکسی زد ناراضی است! ۰ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
اپل گلکسی زد

اپل برای اینکه وارد بازار گوشی‌های تاشو شود، مقاومت نمایشگر تاشوی سری گلکسی زد را بررسی کرد اما اصلا از آن‌ها رضایت نداشت.

اپل هنوز رسما تصمیم نگرفته وارد بازار گوشی‌های تاشو شود. چرا که این شرکت معمولا زمانی یک فناوری را به کار می‌گیرد که از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کند.

این روزها خبرهای زیادی پیرامون احتمال ساخت آیفون تاشو می‌شنویم. اما اپل هنوز خبری در این رابطه منتشر نکرده است. حالا با اتفاقی که به تازگی رخ داده، بعید است حالا حالاها خبری از اپل در این باره بشنویم.

به گزارش وب‌سایت SamMobile، اپل برای اینکه وارد بازار گوشی‌های تاشو شود، مقاومت نمایشگر سری گلکسی زد را بررسی کرد. از آن جایی که سامسونگ بهترین عملکرد را در ساخت گوشی تاشو دارد، بنابراین اپل معیار خوبی برای سنجش کیفیت این فناوری داشت.

تست‌های گوناگون اپل روی گلکسی زد و سایر گوشی‌های تاشو

اپل ظاهرا برای سنجش کیفیت پنل‌های تاشو، گوشی‌های تاشوی مختلف اعم از سری گلکسی زد را بررسی کرد. در نهایت هم به این نتیجه رسید که هنوز گوشی‌های تاشو آنقدرها مقاوم نیستند.

این یعنی اپل با این کار نشان داده که ادعاهای سامسونگ مبنی بر کیفیت بالای پنل‌های تاشویش خیلی هم درست نیستند. اپل چندین روز گوشی‌های تاشوی سامسونگ را باز و بسته کرد اما آن‌ها بعد از مدتی، خراب شدند.

با این اتفاق، اپل دریافت فعلا کمی زود است بخواهد وارد دنیای وشی‌های تاشو شود. با این نقص فنی آن هم از شرکتی که در این زمینه بیشترین تجربه و کیفیت را دارد، اپل فعلا عطای آیفون تاشو را به لقایش بخشیده است. بعید هم هست حالاحالاها ورود به این بازار به ذهن اپل خطور کند.

اپل تا قبل از بررسی سری گلکسی زد هم در رابطه با گوشی‌های تاشو خوشبین نبود. حالا با این اتفاق، نه تنها خوشبین نیست، بلکه بدبین هم هست. در حال حاضر گزارشات حاکی از آن‌اند که گوشی‌های تاشوی اپل احتمالا اواخر 2026 یا اوایل 2027 به بازار می‌آیند. اما مشخص نیست در نهایت این اتفاق را شاهد خواهیم بود یا خیر.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments