1%
  • 10/10

گلکسی زد فولد 6 احتمالا به بهترین دوربین سامسونگ مجهز می‌شود

تجربه‌ی بی‌نظیر عکاسی با گوشی تاشوی سامسونگ

گلکسی زد فولد 6 احتمالا به بهترین دوربین سامسونگ مجهز می‌شود ۰ ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
گلکسی زد فولد 6 دوربین

سامسونگ در نظر دارد بهترین سنسوری را که تاکنون تولید کرده در گوشی تاشوی مورد انتظار خود یعنی گلکسی زد فولد 6 مورد استفاده قرار دهد.

اگرچه گلکسی زد فولد 5 یکی از بهترین گوشی‌های تاشوی جهان به حساب می‌آید، اما از لحاظ دوربین، هنوز بهترین نیست. این روزها شرکت‌های زیادی در حال تولید گوشی‌های تاشو هستند و سامسونگ هم طبیعتا دارد سهم خود را از دست می‌دهد. اما شرکت کره‌ای قول داده با زد فولد 6 این سهم‌ها را بر می‌گرداند.

گلکسی زد فولد 5 از 5 دوربین بهره می‌برد. نوع طراحی هم به آن این اجازه را می‌دهد تا بتواند در حالت‌های خاصی عکاسی و فیلم‌برداری کند. قابلیتی که در کمتر گوشی شاهد آن هستیم. البته برای محصولی که 1800 دلار قیمت دارد، هنوز کیفیت دوربین آنطور که می‌خواهیم نیست.

دوربین گلکسی زد فولد 6

آنچه که کاربران را کمی دلسرد کرده این است که پیش‌تر متوجه شدیم گلکسی زد فولد 6 قرار است از همان دوربین های زد فولد 5 بهره ببرد. البته به نظر می‌رسد سامسونگ خودش متوجه شده که این اتفاق نباید رخ دهد.

به گفته‌ی یک افشاگر، ظاهرا سامسونگ می‌خواهد در گلکسی زد فولد 6 از بهترین سنسور خود استفاده کند. سنسوری که گلکسی S24 اولترا هم از آن بهره می‌برد. این یعنی شاید خبری از سنسور 50 مگاپیکسلی در زد فولد 6 نباشد.

البته این افشاگر گفته که سامسونگ می‌خواهد به‌جای کاهش ظرفیت باتری، از دوربین بهتری استفاده کند. به نظر می‌رسد اشتباهی پیش آمده باشد چون باید اینطور می‌بود که سامسونگ می‌خواهد به‌جای افزایش ظرفیت باتری، سنسور دوربین را بهتر کند.

بدین ترتیب باید انتظار داشته باشیم سنسور 1/1٫3 اینچی 200 مگاپیکسلی در زد فولد 6 ایفای نقش کند. ولی باتری آن در مقایسه با قبل به نظر می‌رسد افزایش نخواهد داشت. این در حالی است که به نظر می‌رسد زد فلیپ 6 از باتری دو سلولی بهتری بهره خواهد برد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments