1%
  • 0/10

تصاویر لو رفته طراحی کاملا جدید گلکسی زد فولد 6 را نشان می‌دهند

باریک‌تر، سبک‌تر، عریض‌تر و کوچک‌تر از قبل

تصاویر لو رفته طراحی کاملا جدید گلکسی زد فولد 6 را نشان می‌دهند ۰ ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
طراحی گلکسی زد فولد 6

اینطور که از طراحی گلکسی زد فولد 6 پیداست ظاهرا سامسونگ قصد دارد این گوشی را کاملا متفاوت از گلکسی زد فولد 5 طراحی کند.

گلکسی اس ۲۴ پاسخ قاطعی است که سامسونگ به منقدین خود داد. کسانی که اعتقاد داشتند این شرکت در صدر جدول جا خوش کرده و بیخیال است. این شرکت کره‌ای در بخش گوشی‌های تاشو هم سخت در تلاش است تا بتواند مطابق انتظار ظاهر شود. این شرکت در مقایسه با رقبای چینی خود کار بسیار سختی در پیش دارد و باید بتواند نسل به نسل، بهتر ظاهر شود.

گلکسی زد فولد ۵ در حال حاضر گوشی تاشوی فوق‌العاده‌ای است. شاید بهترین گوشی تاشوی حال حاضر. اما از یک سری جهات در مقایسه با رقبای خود ضعف دارد و نمی‌تواند برای همه، جذاب باشد. اینجاست که سامسونگ باید طراحی گلکسی زد فولد 6 را دگرگون کند.

سامسونگ ظاهرا قصد دارد گلکسی زد فولد ۶ را بسیار باریک‌تر از قبل طراحی کند. این شرکت همچنین متوجه شده که بسیاری از کاربران اصلا گوشی تاشوی کشیده نمی‌خواهند.

این یعنی گلکسی زد فولد 6 شاید از طراحی کوچک‌تر و در عوض عریض‌تری بهره ببرد. بر اساس گزارش PhoneArena، نمایشگر ثانویه‌ی گلکسی زد فولد ۶ قرار است به واسطه‌ی عریض‌تر شدن، بزرگ‌تر از نمونه‌ی کنونی باشد.

رندرهای از طراحی کاملا جدید گلکسی زد فولد 6 خبر می‌دهند

سامسونگ همچنین می‌خواهد طراحی لولای زد فولد ۶ را هم تغییر دهد. بدین ترتیب طراحی باریک گوشی مشکلی برای مقاومت آن به وجود نخواهد آورد. سامسونگ ظاهرا می‌خواهد از لولای خاصی برای این گوشی استفاده کند که از چند بخش متقارن تشکیل شده است. بدین ترتیب فشار و وزن روی نمایشگر به صورت متعادل پخش خواهد شد.

از آن جایی هم که این لولا نقاط توقف خاصی دارند، در نتیجه وقتی گوشی را تا یا جمع می‌کنید، بازخورد خاصی دریافت می‌کنید. رندر بالا همچنین نشان می‌دهد که سامسونگ ماژول دوربین گلکسی زد فولد ۶ را هم متفاوت طراحی خواهد کرد.

طراحی نهایی گلکسی زد فولد ۶ شاید با آنچه که در این تصاویر می‌بینید متفاوت باشد. اما احتمالش زیاد است سامسونگ این محصول را نزدیک به این شکل طراحی کند.




نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments