سامسونگ فروش یک میلیونی گلکسی فولد را تکذیب کرد

تکذیب فروش گوشی تاشو سامسونگ

سامسونگ فروش یک میلیونی گلکسی فولد را تکذیب کرد ساحره چمنی ۰ ۰۲ دی ۱۳۹۸ موبایل
گلکسی فولد سامسونگ

طی ۲۴ ساعت گذشته خبری مبنی بر فروش یک میلیون دستگاه از گلکسی فولد منتشر شد که سامسونگ امروز این خبر را تکذیب کرده است.

دیروز خبری منتشر شد که از فروش یک میلیونی گلکسی فولد حکایت داشت و سر و صدای زیادی در رسانه‌ها به پا کرد، اما حالا سامسونگ با تکذیب خبر، فروش یک میلیون دستگاه از گوشی تاشو این برند را رد کرده است.

در کنفرانس برلین مدیر سامسونگ الکترونیک اعلام کرد که یک میلیون دستگاه گلکسی فولد به فروش رسیده است.

حالا بعد از انتشار اخبار و گزارش‌ها درباره میزان فروش گلکسی فولد، سخنگوی سامسونگ اعلام کرده که هدف از فروش یک میلیونی، هدف سامسونگ برای فروش این دستگاه بوده و تاکید کرده که از نخستین گوشی تاشو این شرکت تاکنون یک میلیون دستگاه فروش نرفته است.

تحلیلگران پیش‌بینی کرده‌اند که سامسونگ در سال ۲۰۱۹ بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار دستگاه از گوشی گلکسی فولد می‌‌فروشد. البته سامسونگ میزان فروش ۵۰۰ هزار دستگاه را پیش بینی کرده است.

این کمپانی کره‌ای هنوز رقم دقیق فروش گلکسی فولد را تا به امروز اعلام نکرده است.

با توجه به قیمت بالایی که این گوشی دارد، فروش یک میلیون دستگاه از آن در طول کمتر از سه ماه خیلی بعدی به نظر می‌رسید. از سوی دیگر این گوشی از فناوری بسیار جدیدی برخوردار است و هنوز امتحان خود را پس نداده، بنابراین خیلی احتمال کمی وجود دارد که در مدت کمی تعداد زیادی از این دستگاه به فروش برسد.

همچنین اتفاقاتی که برای سامسونگ افتاد و مجبور شد به دلیل مشکلات فنی پیش آمده برای این گوشی، عرضه آن را به تعویق بیندازد، کاربران با وسواس بیشتری سراغ این دستگاه می‌روند.

حالا باید منتظر ماند و دید که سامسونگ چه استراتژی برای فروش این دستگاه در پیش می‌گیرد و آیا می‌تواند این دستگاه را به عنوان یکی از محصولات پرفروشش معرفی کند یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا