گلکسی فولد و فروش یک میلیونی؛ رکوردی تازه برای سامسونگ

گلکسی فولد در بازارهای محدودی ارایه شده است

گلکسی فولد و فروش یک میلیونی؛ رکوردی تازه برای سامسونگ ساحره چمنی ۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ موبایل
گلکسی فولد سامسونگ

گلکسی فولد به عنوان نخستین گوشی تاشو سامسونگ توانسته به فروش یک میلیونی دست پیدا کند که رقم قابل توجهی برای این کمپانی کره‌ای به شمار می‌رود.

گلکسی فولد اوایل سالجاری میلادی معرفی شد و حالا تقریبا یک سال از زمان رونمایی آن می‌گذرد که توانسته به رقم فروش یک میلیونی برسد. البته این گوشی با مشکلاتی روبه‌رو شد و سامسونگ چندین بار عرضه آن را به تعویق انداخت تا از دو ماه پیش عرضه آن رسما در بازار انگلیس آغاز شد و این گوشی بالاخره به بازار راه یافت.

بر این اساس گزارش شده که سامسونگ با وجود عرضه دیرهنگام و از سوی دیگر مشکلات فنی که برای این گوشی به وجود آمد توانست یک میلیون دستگاه از آن به فروش برساند. البته نباید قیمت بیش از دو هزار دلاری آن را نادیده گرفت و با وجود قیمت بالا رسیدن به این رقم برای سامسونگ رضایتبخش خواهد بود.

جالب است بدانید که اوایل پاییز که سامسونگ اقدام به عرضه این گوشی کرد، پیش بینی کرده بود که از این دستگاه در فاز اول فقط ۵۰۰ هزار دستگاه به فروش برساند، اما میزان فروش دو برابر شده است.

البته در حالی فروش یک میلیونی گلکسی فولد هیجان انگیز به نظر می‌رسد که سالانه شرکت‌های تولیدکننده‌ای مثل سامسونگ صدها میلیون دستگاه گوشی در سراسر دنیا به فروش می‌رسانند، اما از آنجا که گلکسی فولد چه به لحاظ طراحی و چه از نظر فنی یک محصول نوآورانه به شمار می‌رود و از سوی دیگر از قیمت بالایی نیز برخوردار است، فروش یک میلیون دستگاه از این گوشی جالب است.

بر این اساس سامسونگ پیش بینی کرده که سال آینده از این گوشی حداقل ۶ میلیون دستگاه به فروش برساند. البته شایعاتی مبنی بر اینکه این کمپانی کره‌ای قصد دارد نسخه بعدی گلکسی فولد را معرفی کند به گوش می‌رسد. بنابراین سامسونگ سال آینده علاوه بر گوشی‌های سری گلکسی اس و نوت، احتمالا نسل بعدی فولد را نیز راهی بازار خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا