سامسونگ فقط با این شرط قیمت گوشی‌های تاشو را کاهش می‌دهد

گوشی‌های تاشو تا زمانی که بی‌نقص نشوند، گران خواهند بود

قیمت گوشی‌های تاشو سامسونگ

سامسونگ نه تنها قیمت گوشی‌های تاشو خود را در مقایسه با نسل‌های نخست کاهش نداده بلکه هنوز مدل میان‌رده یا فن ادیشنی را هم از این سری راهی بازار نکرده است چرا که اعتقاد دارد برای این کار باید ابتدا فناوری تاشو را به بلوغ کافی برساند.

سامسونگ تغییرات مثبت زیادی در گلکسی زد فولد 5 و زد فلیپ 5 در مقایسه با نسل قبل ایجاد کرده و به همین خاطر، قیمت آن‌ها ذره‌ای در مقایسه با نسل‌های گذشته تغییری نداشته است. از سال 2019 تاکنون، هنوز این شرکت کره‌ای نتوانسته یک گوشی تاشوی میان‌رده یا حداقل از سری فن ادیشن تولید کند تا کاربران با بودجه‌ی محدود هم بتوانند مزه‌ی کار با این گوشی‌های جذاب را بچشند. حالا طبق گزارشی که به تازگی منتشر شده، فهمیدیم عدم کاهش قیمت گوشی‌های تاشو سامسونگ به خاطر بی‌نقص نبودن آن‌هاست.

Kate Kozuck، نائب رئیس بهش بازاریابی موبایل سامسونگ در مصاحبه‌ای با وب‌سایت Tom’s Guide، در رابطه با گوشی‌های تاشوی تازه رونمایی شده به گفت‌وگو پرداخت. در این مصاحبه در رابطه با طراحی لولاها، رقبای جدید سامسونگ در این زمینه،‌ سختی‌های ساخت یک گوشی تاشو و مواردی از این دست صحبت شد اما مهم‌ترین بخش قضیه، کاهش قیمت گوشی‌های تاشو سامسونگ یا معرفی مدل فن ادیشن از آن‌ها بود.

گوشی‌ها و محصولات سری فن ادیشن سامسونگ مبتنی بر پرچم‌داران این شرکت بوده اما به خاطر عدم بهره‌مندی از یک سری قابلیت‌ها، قیمت به مراتب پایین‌تری دارند تا از آن‌ها به عنوان پرچم‌داران اقتصادی یاد شود. اما گوشی‌های تاشو اکنون که 4 سال از عرضه‌ی آن‌ها به بازار می‌گذرد هنوز مدل فن ادیشن نداشته‌اند. اما دلیل اصلی عدم وجود محصولی از سری فن ادیشن و همچنین عدم کاهش قیمت گوشی‌های تاشو سامسونگ، بی‌نقص نبودن آن‌هاست. طبق توضیحات Kate Kozuck، سامسونگ باید در ابتدا بتواند گوشی‌های تاشو را به بلوغ کافی برساند و سپس خانواده‌ی آن‌ها را گسترش دهد.

بنابراین اگر منتظر کاهش قیمت گوشی‌های تاشو سامسونگ یا عرضه‌ی مدلی ارزان‌قیمت‌تر بوده‌اید، باید فعلا منتظر بمانید تا این شرکت بتواند فناوری یادشده را به بلوغ کافی برساند.

1 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا