تصویری از گوشی تاشو شیائومی میکس فولد 3 منتشر شد

زیبا و مجلل در بسته‌بندی بزرگ!

گوشی تاشو میکس فولد 3

شیائومی میکس فولد 3 گوشی تاشو مورد انتظار شیائومی است که به تازگی شاهد انتشار تصاویری از خود محصول و بسته‌بندی آن بوده‌ایم.

گوشی تاشو شیائومی میکس فولد 3 قرار است اواخر همین ماه میلادی یعنی آگوست رونمایی و راهی بازار شود. در همین راستا و در فاصله‌ی کمتر از 1 ماه مانده تا رونمایی از این گوشی جذاب، شاهد انتشار تصاویری از خود دستگاه و همچنین بسته‌بندی آن بوده‌ایم. این تصاویر از طریق پلتفرم ویبو منتشر شده‌اند و به نظر می‌رسد رسمی باشند.

نمایشگر ثانویه‌ی گوشی تاشو شیائومی میکس فولد 3 اندکی به سمت کناره‌ها انحنا دارد و همچنین در مرکز آن هم یک حفره‌ی بسیار ریز دیده می‌شود که میزبان دوربین سلفی است. بر اساس شایعاتی که پیش‌تر منتشر شده بودند، می‌دانیم نماینده‌ی تاشوی شیائومی قرار است در کارخانه‌ی مونتاژ هوشمند شیائومی تولید شود؛ کارخانه‌ای که سیستم تولید جدیدی دارد و به شکل ویژه‌ای برای تولید گوشی‌های تاشوی آینده‌ی این شرکت چینی تأسیس شده است.

گوشی تاشو میکس فولد 3

گوشی تاشو شیائومی میکس فولد 3 در یک بسته‌بندی نسبتا بزرگ عرضه خواهد شد. همانطور که در تصویر بالا می‌بینید، بسته‌بندی این محصول نشان می‌دهد که تمام لوازم جانبی اعم از کابل و آداپتور شارژر باید درون آن قرار داشته باشد. همچنین نام لایکا هم درون دایره‌ی قرمز رنگ روی جعبه دیده می‌شود که نشان‌دهنده‌ی همکاری شیائومی و این برند معروف لنز دوربین برای تولید لنزهای میکس فولد جدید است.

اخیرا هم خبری منتشر شده مبنی بر اینکه شیائومی می‌خواهد برای گوشی میکس فولد 3 از چهار دوربین روی پنل پشتی استفاده کند که شامل اصلی، فوق عریض و دو دوربین تله‌فوتو می‌شوند. متأسفانه میکس فولد 2 فقط به بازار چین محدود بود و گفته می‌شود این اتفاق برای نسل سه هم رخ خواهد داد. هرچند امیدواریم شیائومی نظر خود را در این رابطه تغییر دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا