1%
  • 0/10

سامسونگ پی بازارش را سال ۲۰۲۰ گسترش می‌دهد

سرویس پرداخت موبایلی سامسونگ توسعه می‌یابد

سامسونگ پی بازارش را سال ۲۰۲۰ گسترش می‌دهد ۰ ۰۲ دی ۱۳۹۸ اخبار فناوری کپی لینک
سامسونگ پی

سامسونگ پی از سال ۲۰۱۵ راه‌اندازی شد و تا کنون در ۲۶ کشور دنیا ارایه شده و حالا سامسونگ قرار است این سرویس را در کشورهای بیشتری ارایه کند.

گسترش سرویس سامسونگ پی، به معنای پشتیبانی جهانی نیست، اما طبق بیانیه رسمی سامسونگ، در سال 2020 شاهد ارایه سرویس‌های مبتنی بر کیف پول دیجیتالی و سیستم پرداخت موبایل خواهیم بود.

هنوز سامسونگ برنامه خود را برای ارایه این سرویس در کشورهای مختلف ارایه نکرده و مشخص نیست که سامسونگ پی در کدام کشورها ارایه خواهد شد، با این حال این کمپانی کره‌ای گزارش داده است که هدف از ارایه این سرویس بهبود تجربه مشتری در بازارهای موجود با ویژگی‌های اضافه شده و همکاری با اپراتورهای محلی است.

بر اساس گزارش این کمپانی کره‌ای، اندونزی یکی از جدیدترین کشورهایی است که در سال ۲۰۱۹ سرویس سامسونگ پی را دریافت کرد.

جالب است بدانید که این سرویس به عنوان کیف پول برتر موبایل در کره جنوبی شناخته شده و هم اکنون 14 میلیون کاربر فعال دارد. همچنین چندین ویژگی جدید از جمله کارت پیش پرداخت دیجیتال با نام Pay Cash و نقل و انتقالات بین المللی به آن اضافه شده که سرویس‌های پرصرفداری هستند.

از طریق اپلیکیشن سامسونگ پی حتی بدون نیاز به همراه داشتن کارت بانکی می‌توان خرید کرده و هزینه خرید خود را از طریق گوشی پرداخت کرد.

کیف پول الکترونیکی سامسونگ پی از فناوری NFC استفاده می‌کند و از این طریق اطلاعات کارت‌های اعتباری را به پایانه‌های فعال NFC منتقل می‌کند. این کیف پول الکترونیک همچنین به فناوری MST مجهز است و با پایانه‌های قدیمی‌تر نیز کار می‌کند و همین مورد آن را از سایر سیستم‌های پرداخت متمایز می‌کند.

بد نیست بدانید که امنیت سامسونگ پی نسبت به کارت‌های اعتباری بیشتر است. چرا که سامسونگ شماره کارت واقعی شما را ذخیره نمی‌کند، بلکه در زمان پرداخت، سامسونگ یک نسخه رمز نگاری شده از شماره کارت را به پایانه‌ها ارسال ‌می‌کند. به این ترتیب فقط یک شماره مجازی از شماره کارت شما مورد استفاده قرار می‌گیرد و شماره کارت شما در هیچ مکانی از گوشی شما ذخیره نخواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments