سامسونگ رسما بتای رابط کاربری One UI ۶ را عرضه کرد

سری گلکسی اس ۲۳ نخستین میزبان رابط جدید

سامسونگ One UI 6

سامسونگ به صورت رسمی، نسخه‌ی بتای رابط کاربری One UI 6 را برای کاربران گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۳ عرضه کرد.

پیش‌تر شنیده بودیم سامسونگ رابط کاربری One UI ۶ را برای سری گلکسی اس ۲۳ منتشر کرده اما بعدا مشخص شد این اتفاق رخ نداده است. اما حالا باید بگوییم رسما این اتفاق رخ داده و دارندگان سری گلکسی اس ۲۳ می‌توانند آپدیت رابط کاربری جدید سامسونگ را به صورت بتا دریافت و آن را مورد ارزیابی و بررسی قرار دهند.

سامسونگ معمولا قبل از عرضه‌ی رسمی رابط کاربری خود برای گوشی‌هایش، ابتدا نسخه‌ی بتای آن را برای یک سری از کاربران عرضه می‌کند تا در صورتی که نقص یا باگی داشته باشد، کاربران آن را به شرکت گزارش دهند تا برطرف شود. امسال هم سامسونگ ترک عادت نکرده و با عرضه‌ی رابط One UI ۶ مبتنی بر اندروید ۱۴ برای گوشی‌هایش، به کاربران این فرصت را داده تا در کنار تست و بررسی، تجربه‌ای از کار با رابط جدید را هم داشته باشند.

آپدیت رابط کاربری One UI 6 سامسونگ در حال حاضر در کشورهایی نظیر آمریکا، آلمان و کره‌ی جنوبی برای کاربران در دسترس قرار دارد و هنوز برای سایر نقاط جهان عرضه نشده است. البته باید دقت داشته باشید تا زمانی که عضو برنامه‌ی بتای سامسونگ نباشید، حتی در صورت داشتن یکی از گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۳ هم واجد شرایط برای دریافت رابط جدید نخواهید بود. برای این منظور کافی است وارد اپلیکیشن سامسونگ ممبرز شده و برای دریاقت نسخه‌ی بتا ثبت نام کنید.

سامسونگ همچنین یک سری اسکرین‌شات هم از منوی تنظیمات سریع رابط کاربری One UI 6 منتشر کرده که نشان می‌دهد تا چه اندازه در این قسمت تغییر به وجود آمده است. علاوه بر این‌ها، در همین قسمت یک ویجت برای دوربین دیده می‌شود که به کاربران اجازه می‌دهد قبل از ثبت یک تصویر، محل ذخیره‌ی آن را مشخص کنند. همچنین امکان تنظیم کردن تصویر زمینه برای حالت‌ها و روتین‌های مختلف هم وجود خواهد داشت.

در مطلبی جداگانه، به لیست گوشی‌های واجد شرایط برای دریافت آپدیت رابط One UI 6 سامسونگ اشاره کردیم که با کلیک روی این لینک می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است هنوز مشخص نشده سامسونگ در چه تاریخی نسخه‌ی رسمی One UI ۶ را برای گوشی‌هایش عرضه خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا