نام تجاری گلکسی زد فلیپ ۶ و زد فلیپ ۷ ثبت شد

سامسونگ به این روند ادامه می‌دهد

گلکسی زد فلیپ ۷

سامسونگ به تازگی نام تجاری دو گوشی گلکسی زد فلیپ ۶ و گلکسی زد فلیپ ۷ را به ثبت رساند تا از بابت وجود این دو گوشی تاشو مطمئن باشیم.

اینطور که از خبرها پیداست، ظاهرا سامسونگ در نظر دارد تولید گوشی‌های تاشوی خود را حتی تا دو سال بعد هم به همین شکل و با قدرت ادامه دهد. در همین راستا به تازگی این شرکت تصمیم گرفته نام تجاری گلکسی زد فلیپ ۶ و ۷ را به ثبت برساند و این یعنی شرایط نام‌گذاری این دستگاه تا دو سال آینده هم تغییری نخواهد کرد.

صحیت از گلکسی زد فلیپ ۶ که شد، باید بگوییم سامسونگ قصد دارد تغییرات مثبت زیادی را روی این گوشی اعمال کند. از جمله این تغییرات می‌توان به دوربین اصلی اشاره کرد که گفته می‌شود بالاخره قرار است از ۱۲ مگاپیکسل به ۵۰ مگاپیکسل ارتقا پیدا کند تا تجربه‌ی عکاسی با آن به شکل قابل توجهی جذاب‌تر شود.

در حال حاضر گلکسی زد فولد ۵ به عنوان گوشی تاشوی اصلی سامسونگ از دوربین ۵۰ مگاپیکسلی بومی این شرکت کره‌ای یعنی ISOCELL GN3 بهره می‌برد که توانایی بسیار بالایی در زمینه‌ی عکاسی و فیلم‌برداری دارد اما در نسل بعد قرار است سنسور ISOCELL GNK در هر دو مدل فلیپ و فولد به عنوان سنسور اصلی ایفای نقش کند.

به احتمال زیاد این دوربین‌ها در گلکسی زد فلیپ ۷ و زد فولد ۷ هم به عنوان سنسور اصلی حضور خواهند داشت و شاهد ارتقای آن‌ها نخواهیم بود. همچنین لازم به ذکر است سنسور ISOCELL GNK در حال حاضر در گوشی پیکسل ۸ پرو هم به کار گرفته شده و توانایی فوق‌العاده‌ای هم در امر عکاسی و فیلم‌برداری دارد.

گلکسی زد فلیپ ۶، زد فولد ۶، زد فلیپ ۷ و زد فولد ۷ نام‌هایی هستند که جز سامسونگ هیچ شرکت دیگری تا سال ۲۰۲۵ حق استفاده از آن‌ها را ندارد چون شرکت کره‌ای آن‌ها را در سازمان جهانی مالکیت معنوی هم ثبت کرده است.

این خبر، یک خبر بد هم به همراه دارد و آن این است که در بین این نام‌ها، هیچ نام جدیدی به چشم نمی‌خورد که بتوانیم آن را به گوشی تاشوی ارزان‌قیمت سامسونگ مرتبط بدانیم و این یعنی قطعا در سال بعد خبری از گوشی تاشوی ارزان نخواهد بود.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا