1%
  • 0/10

گلکسی زد فولد 6 فن ادیشن؛ گوشی تاشوی میانرده سامسونگ واقعی است

گوشی تاشوی خاص با قیمت مناسب

گلکسی زد فولد 6 فن ادیشن؛ گوشی تاشوی میانرده سامسونگ واقعی است ۰ ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
گلکسی زد فولد 6 فن ادیشن

ظاهرا گوشی تاشوی میانرده سامسونگ شایعه نیست و شرکت کره‌ای احتمالا قرار است امسال از گلکسی زد فولد 6 فن ادیشن هم رونمایی کند.

سامسونگ تاکنون هیچ گوشی تاشوی ارزان قیمت یا بهتر است بگوییم میان‌رده‌ای را راهی بازار نکرده است. از سال 2019 تاکنون شاهد فعالیت این شرکت کره‌ای در ساخت گوشی‌های تاشو هستیم. اما تمام محصولات آن در این دسته، گران‌قیمت هستند.

البته اینطور که از خبرها پیداست، ظاهرا سامسونگ در نظر دارد امسال، این سیاست را تغییر دهد. شنیده‌ها حاکی از آن است که سامسونگ می‌خواهد تابستان امسال در کنار گوشی‌های گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 از یک گوشی دیگر با نام گلکسی زد فولد 6 فن ادیشن هم رونمایی کند. این در حالی است که در گذشته تمام خبرها به این موضوع اشاره داشتند که گوشی تاشوی ارزان‌قیمت، از سری فلیپ خواهد بود.

گلکسی زد فولد 6 فن ادیشن با نام رمز Q6A در راه است

طبق شنیده‌ها، سامسونگ نام رمز Q6A را برای این گوشی در نظر گرفته است. البته نکته‌ی قابل توجه اینجاست که برخی از افشاگران معروف ادعا کرده‌اند که این گوشی پریمیوم است؛ حتی بهتر از گلکسی زد فولد 6.

از آن جایی که زد فولد 6 به خودی خود یک گوشی تاشوی بسیار قدرتمند در دسته‌ی پریمیوم محسوب می‌شود، اگر حرف این افشاگران درست باشد، باید منتظر گلکسی زد فولد 6 اولترا باشیم. فعلا در این رابطه دو دستگی وجود دارد؛ منابع خبری کره‌ای معتقدند این گوشی میانرده و برخی از افشاگران هم می‌گویند، بالارده خواهد بود.

با این اوصاف شواهد هم به این موضوع اشاره دارند که Q6A یک گوشی تاشوی میانرده خواهد بود. حال گلکسی زد فولد یا زد فلیپ، دقیقا و به طور صددرصدی مشخص نیست. با این حال به نظر می‌رسد ایده‌ی عرضه‌ی گوشی تاشوی ارزان‌قیمت به مراتب منطقی‌تر از این باشد که یک گوشی تاشوی گران‌تر به مجموعه‌ی گران کنونی اضافه شود. این در حالی است که آمار و ارقام از علاقه‌ی بیشتر مردم به زد فلیپ 5 تقریبا 1000 دلاری حکایت دارند، نه زد فولد 5 تقریبا 1800 دلاری.

عرضه‌ی یک گوشی تاشوی میانرده با قیمتی کمتر از مدل‌های کنونی، حال می‌خواهد گلکسی زد فولد 6 فن ادیشن باشد یا زد فلیپ 6، می‌تواند به سامسونگ در افزایش سهمش در بازار گوشی‌های تاشو کمک شایانی کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments