1%
  • 0/10

تصاویر لو رفته از سنسور دوربین گلکسی اس ۲۴ اولترا را ببینید

خبر خوبی در راه نیست!

تصاویر لو رفته از سنسور دوربین گلکسی اس ۲۴ اولترا را ببینید ۰ ۰۳ دی ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
گلکسی اس ۲۴ اولترا سنسور دوربین

به تازگی تصاویری از سنسور دوربین گلکسی اس ۲۴ اولترا لو رفته که نشان می‌دهد این گوشی قرار نیست کاربران را غافلگیر کند.

چندی پیش خبری منتشر شد که در آن شاهد افشای مشخصات فنی کامل سری گلکسی اس ۲۴ بودیم. همچنین رنگ‌بندی و شکل ظاهری آن‌ها هم به صورت تقریبا رسمی منتشر شد تا بدین ترتیب دیگر مطمئن باشیم پرچم‌داران مورد انتظار سامسونگ با چه مشخصاتی راهی بازار می‌شوند.

در آن خبر دیدیم که در مقابل مشخصات سنسور دوربین گلکسی اس ۲۴ اولترا، ذکر شده بود امکان زوم تا ۱۰ برابر به صورت اپتیکال و ۱۰۰ برابر به صورت دیجیتال اما اینطور که از تصویر منتشر شده از سنسور دوربین گلکسی اس ۲۴ اولترا پیداست، ظاهرا باید به همان شایعه‌ی قبلی باور داشته باشیم.

پیش‌تر شنیده بودیم سامسونگ می‌خواهد از دوربین زوم ۳ و ۵ برابری اپتیکال در گلکسی اس ۲۴ اولترا استفاده کند و سنسور ۱۰ مگاپیکسلی با زوم ۱۰ برابری حذف خواهد شد. کمی بعد خبری منتشر شد مبنی بر اینکه این سنسور سر جایش می‌ماند و به جای آن، نمونه‌ی ۳ برابری حذف می‌شود که این موضوع خوشحالی کاربران را در پی داشت.

همانطور هم که گفته شده، طبق شایعات می‌دانیم گلکسی اس ۲۴ اولترا قابلیت زوم ۲‌، ۳، ۵ و ۱۰ برابری بدون افت کیفیت و پیوسته را خواهد داشت اما اینطور که پیداست، ظاهرا امکان زوم ۱۰ برابری به لطف همان سنسور ۵۰ مگاپیکسلی میسر خواهد بود که قادر است تا ۵ برابر به صورت اپتیکال روی سوژه‌ها زوم کند.

سامسونگ قصد دارد در سری گلکسی اس ۲۴ از قابلیت‌های هوش مصنوعی زیادی استفاده کند که به نظر می‌رسد به لطف همین تکنیک‌ها بتواند گلکسی اس ۲۴ اولترا را قادر سازد تا ۱۰ برابر هم بدون افت محسوس کیفیت روی سوژه‌ها زوم کند.

با این حال این خبر فعلا رسمی نیست و در واقع نمی‌توان به صورت ۱۰۰ درصدی به آن باور داشت. باید منتظر بمانیم و ببینیم طی روزهای آتی چه خبرهای بیشتری در این رابطه منتشر می‌شود. سری گلکسی اس ۲۴ در سه مدل استاندارد، پلاس و اولترا در تاریخ ۱۸ ژانویه ۲۰۲۴ (۲۸ دی ۱۴۰۲) رسما رونمایی خواهد شد. 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments