این آپدیت کیفیت زوم سری گلکسی اس ۲۳ را افزایش می‌دهد

گلکسی اس ۲۳ زوم

سامسونگ آپدیت جدیدی را برای سری گلکسی اس ۲۳ منتشر کرده که طی آن کیفیت زوم این گوشی‌ها افزایش پیدا کرده است.

سامسونگ به تازگی آپدیت جدیدی را برای اپلیکیشن Camera Assistant خود منتشر کرده که قابلیت جدیدی را برای گوشی‌های سری گلکسی S23 به همراه دارد. در این قابلیت، اکنون کاربران گلکسی اس ۲۳ گزینه‌ی زوم ۲ برابری را مشاهده می‌کنند که البته به اپلیکیشن رسمی دوربین گوشی‌های سامسونگ هم اضافه شده است. هرچند سامسونگ ادعا می‌کند این قابلیت فقط یک برش ساده و معمولی از روی یک تصویر نیست، بلکه نسخه‌ی بهبود یافته‌ی آن است.

اپلیکیشن Camera Assistant اکنون به نسخه‌ی 1.1.03.1 آپدیت شده و کاربران و علاقه‌مندان به تجربه‌ی قابلیت‌های جدید آن می‌توانند با مراجعه به فروشگاه گلکسی استور سامسونگ آن را دانلود کنند. سامسونگ قابلیت زوم جدید سری گلکسی اس ۲۳ را Optical Quality Crop Zoom می‌داند که به معنای «زوم کراپ‌شده با کیفیتی در حد زوم اپتیکال» است. غول کره‌ای می‌گوید این قابلیت جدید از تکنیک برش روی سنسور بهره می‌برد و تصاویری هم که در نتیجه‌ی آن ثبت می‌شوند، کیفیتی معادل کیفیت زوم ۳ و ۱۰ برابری اپتیکال خواهند داشت.

در هیچ یک از گوشی‌های سامسونگ، زوم ۲ برابری اپتیکال را شاهد نیستیم. این میزان یا ۳ برابر است یا ۱۰ برابر و این یعنی اگر به میزان ۲ برابر روی یک سوژه زوم کنید، به صورت دیجیتال و کراپ‌شده ثبت خواهد شد که کیفیتی به مراتب پایین‌تر از کیفیت زوم اپتیکال دارد. اما سامسونگ حالا می‌گوید سری گلکسی اس ۲۳ می‌تواند با این قابلیت زوم باکیفیتی را ارائه دهد. برای دریافت این آپدیت باید حتما بسته‌ی امنیتی ماه آگوست سامسونگ روی گوشی‌های شما نصب باشد. سپس با مراجعه به فروشگاه گلکسی استور می‌توانید Camera Assistant را هم دانلود و نصب کنید.

به نظر می‌رسد فعلا این قابلیت فقط برای گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۳ در دسترس قرار دارد و باید منتظر ماند و دید آیا سامسونگ برای گوشی‌های دیگر هم آن را عرضه می‌کند یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا