میزان فروش گلکسی اس ۲۰ فراتر از حد انتظار بوده است

تحلیلگران دلیل موفقیت سری اس ۲۰ را در زمینه فروش، ارزش بالای گوشی به نسبت قیمت آنها می‌دانند!

فروش گلکسی اس ۲۰

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، فروش گوشی گلکسی اس ۲۰ فراتر از حد انتظار بوده است.

با شیوع گسترده ویروس کووید-۱۹ در سراسر جهان، بازار فروش محصولات مختلف از جمله سخت افزار و گوشی‌های هوشمند با مشکلات زیادی مواجه شده‌اند و به خوبی می‌توانیم شاهد کاهش خرید محصولات مختلف سخت افزاری از سوی کاربران در این ایام باشیم. با این حال به نظر می‌رسد که باید برای گوشی گران قیمت کمپانی سامسونگ، گلکسی اس ۲۰ و گلکسی اس ۲۰ الترا استثنا قائل شویم.

پیش از این، گزارش‌های مختلفی از سوی کاربران و تحلیل‌گران، از عملکرد نه چندان رضایت بخش سری گلکسی اس ۲۰ منتشر شد؛ با این اوصاف، گوشی گلکسی اس ۲۰ الترا در زمینه‌ی فروش عملکردی فراتر از حد انتظارات از خود به جای گذاشته است. در همین حال، یکی از تامین کنندگان سامسونگ مدعی شده که این شرکت در حال افزایش تولید دوربین‌های فوق عریض و سنسوردار ۱۲ مگاپیکسلی همراه با دوربین‌های جلوهای سلفی ۴۰ مگاپیکسلی است که هر دوی آن‌ها را می‌توان در گلکسی اس ۲۰ الترا پیدا کرد. این گزارش نشان می‌دهد که تقاضا برای گلکسی اس ۲۰ الترا رو به افزایش است و فروش این محصول روند خوبی را طی می‌کند.

از طرفی، تحلیل‌گران دلیل استقبال کاربران از گلکسی اس ۲۰ و گلکسی اس ۲۰ الترا را ارزش بالای این گوشی‌ها به نسبت قیمت آنها می‌دانند. با این حال به نظر می‌رسد که ارزش خرید نمی‌تواند همیشه مهم‌ترین فاکتور برای خرید یک محصول باشد و گوشی گلکسی اس ۲۰ الترا با برچسب ۱۴۰۰ دلاری خود، این موضوع را به خوبی ثابت می‌کند.

در نهایت باید دید که چه زمان بازار سخت افزار و گوشی‌های هوشمند به حالت عادی خودش باز خواهد گشت؛ چرا که تا به اینجای کار شاهد افت بی سابقه‌ای در بازار محصولات مختلف بودیم و این روند می‌تواند ضربه‌های بسیار مهلکی به بخش اقتصادی شرکت‌های تولید کننده انواع سخت افزار وارد کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا