1%
  • 0/10

سکوت سامسونگ بالاخره شکست؛ هوش مصنوعی پولی می‌شود!

احتمالا قابلیت‌های هوش مصنوعی بیشتری در راه است

سکوت سامسونگ بالاخره شکست؛ هوش مصنوعی پولی می‌شود! ۰ ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
سامسونگ هوش مصنوعی پولی

سامسونگ بعد از مدت‌ها سکوت بالاخره سکوتش را در رابطه با پولی شدن قابلیت‌های هوش مصنوعی سری گلکسی اس ۲۴ شکست.

مدیرعامل سامسونگ، T.M. Roh به‌تازگی در رابطه با امکان پولی شدن قابلیت‌های هوش مصنوعی سری گلکسی اس ۲۴ در سال ۲۰۲۵ اطلاعاتی را منتشر کرد.

Roh در مصاحبه‌ای با نشریه‌ی ET Telecom گفت که قابلیت‌های هوش مصنوعی سری گلکسی اس ۲۴ بالاخره از حالت رایگان خارج می‌شوند. طبق گفته‌های او، کاربران فقط تا سال ۲۰۲۵ امکان استفاده‌ی رایگان از این قابلیت‌ها را خواهند داشت. اما سوالی که باقی می‌ماند این است؛ بعد از سال ۲۰۲۵ چه خواهد شد؟ اینطور که پیداست، سامسونگ خودش هم نمی‌داند باید چه کاری انجام دهد.

مدیرعامل بخش موبایل سامسونگ در صحبت‌های خود افزود که هنوز تصمیمی در رابطه با پولی شدن امکانات هوش مصنوعی سری گلکسی اس ۲۴ نگرفته است. اما ظاهرا شرکت کره‌ای می‌خواهد قابلیت‌های بیشتری را در این زمینه راهی گوشی‌هایش کند و احتمالا آن‌ها را پولی خواهد کرد.

صحبت‌های T.M. Roh درباره پولی شدن هوش مصنوعی

با تجزیه و تحلیل‌های صورت گرفته از بازار، نیازهای متنوعی به حضور هوش مصنوعی در موبایل وجود دارد. کاربرانی خواهند بود که از استفاده رایگان از هوش مصنوعی استقبال خواهند کرد. اما برخی از آن‌ها خواهان استفاده از قابلیت‌های بیشتر و قدرتمندتر هوش مصنوعی هستند و حتی حاضرند برایش پول پرداخت کنند. بنابراین در آینده، تمام این موارد را لحاظ خواهیم کرد.

سامسونگ حالا یک سال زمان دارد تا در این رابطه تصمیم بگیرد. بنابراین قطعا طی ماه‌های آتی باید بیشتر در رابطه با برنامه‌های شرکت کره‌ای بشنویم. سامسونگ اخیرا گفته که می‌خواهد قابلیت‌های هوش مصنوعی را به بیش از ۱۰۰ میلیون گوشی گلکسی اضافه کند. گوشی‌های گلکسی قدیمی هم امکان استفاده از این قابلیت‌ها را خواهند داشت. مثلا اس ۲۳ فن ادیشن، سری اس ۲۳، زد فولد ۵،‌ زد فلیپ ۵ و سری تب اس ۹.

در کنار هم، این گوشی‌ها می‌توانند کمک کنند قابلیت‌های هوش مصنوعی چه رایگان چه پولی، برای بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه در دسترس قرار بگیرند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments