سامسونگ گلکسی زد فن ادیشن را بعد از زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ عرضه می‌کند

گلکسی زد فن ادیشن

سامسونگ در نظر دارد گوشی تاشوی ارزان‌قیمت خود یعنی گلکسی زد فن ادیشن را بعد از زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ راهی بازار کند.

با افزایش تعداد گوشی‌های تاشو در بازار و همچنین افزایش شرکت‌های تولیدکننده‌ی این نوع محصولات، انتظار می‌رود به مرور، قیمت آن‌ها نیز کاهش داشته باشد به گونه‌ای که یک محصول میان‌رده از آن‌ها با قیمت مناسب هم راهی بازار شود. متأسفانه فعلا هیچ شرکتی چنین اقدامی نکرده ولی انتظار می‌رود سامسونگ نخستین شرکتی باشد که بخواهد این کار را با عرضه‌ی محصولی تحت عنوان گلکسی زد فن ادیشن انجام دهد.

در حال حاضر گلکسی زد فولد ۵ و زد فلیپ ۵ جدیدترین گوشی‌های تاشوی سامسونگ در بازار به حساب می‌آیند که در مقایسه با نسل قبل از لولای باکیفیت‌تر، نمایشگر با چین‌خوردگی کمتر، کیفیت ساخت بیشتر، نمایشگر ثانویه‌ی بزرگ‌تر (زد فلیپ ۵) و… بهره می‌برند. این یعنی به بلوغ کافی رسیده‌اند اما زد فلیپ ۵ با قیمت تقریبا 1000 دلار و زد فولد ۵ هم با قیمت بیش از 1800 دلار در دسترس قرار دارند که این موضوع خرید آن‌ها را برای همه‌ی افراد به کار بسیار سختی تبدیل کرده است. در نتیجه انتظار می‌رود شرکت کره‌ای با عرضه‌ی گلکسی زد فن ادیشن، اندکی شرایط را برای خرید راحت‌تر کند.

فعلا مشخص نیست چه زمانی دقیقا باید منتظر رونمایی و عرضه‌ی گلکسی زد فن ادیشن به بازار باشیم اما طبق آخرین خبری که منتشر شده، ظاهرا تاریخ رونمایی احتمالی آن، بعد از عرضه‌ی زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ به بازار خواهد بود. البته این بدان معنا نیست که گوشی تاشوی ارزان‌قیمت سامسونگ قرار است سال آینده در دسترس قرار بگیرد، اما اینطور که به نظر می‌رسد، این اتفاق به زودی رخ خواهد داد. پیش‌تر هم گفته شده بود سامسونگ در سال ۲۰۲۵ می‌خواهد از گوشی تاشوی اقتصادی‌اش رونمایی کند.

در این گزارش همچنین آمده که سامسونگ تمرکز بیشتری روی سری فن ادیشن خود خواهد داشت و این اتفاق بعد از رونمایی و عرضه‌ی گلکسی اس ۲۳ فن ادیشن رخ خواهد داد. این بدان معناست که به احتمال زیاد باید شاهد عرضه‌ی محصولات بیشتری با این برند به صورت منظم باشیم که گلکسی زد فن ادیشن هم یکی از آن‌هاست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا