1%
  • 0/10

سامسونگ تأیید کرد؛ سری گلکسی اس ۲۴ «گوشی‌های هوش مصنوعی» خواهند بود

سامسونگ تأیید کرد؛ سری گلکسی اس ۲۴ «گوشی‌های هوش مصنوعی» خواهند بود ۰ ۰۶ آذر ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
گلکسی اس ۲۴ هوش مصنوعی

با تأیید سامسونگ، دیگر مطمئن شده‌ایم که سری گلکسی اس ۲۴ قرار است با قابلیت‌های مختلفی مبتنی بر هوش مصنوعی همراه شوند.

سامسونگ ظاهرا برای سال‌های ۲۰۲۴ به بعد برنامه‌ی ویژه‌ای در سر دارد؛ از ثبت نام تجاری گلکسی اس ۲۵ تا زد فولد ۷ گرفته تا حلقه‌ی هوشمند و عینک واقعیت افزوده، از جمله محصولاتی است که غول کره‌ای عرضه‌ی آن‌ها را در دستور کار خود قرار داده است.

همه‌ی این محصولات هم قرار است با امکانات خاص و جذابی راهی بازار شوند که قلب تپنده‌ی آن‌ها به احتمالا هوش مصنوعی خواهد بود. قابلیتی که در ابتدا قرار است در سری گلکسی اس ۲۴ شاهد آن باشیم. آنقدر در رابطه با قابلیت‌های هوش مصنوعی در سری گلکسی اس ۲۴ خبر منتشر شده که باید آن‌ها را «گوشی‌های هوش مصنوعی» بدانیم.

اگرچه تقریبا از این بابت مطمئن بودیم اما سامسونگ با انتشار یک خبر تأیید کرد که سری گلکسی اس ۲۴ عمدتا بر پایه‌ی هوش مصنوعی خواهند بود. سامسونگ با این خبر نشان داده چقدر روی هدفش متمرکز و جدی است و می‌خواهد واقعا قدم بزرگی در این زمینه بردارد.

سری گلکسی اس ۲۴ به احتمال زیاد ۲۷ یا ۲۸ دی ماه سال جاری رونمایی و احتمالا اوایل بهمن ماه هم در دسترس قرار خواهند گرفت. حال آیا این محصولات می‌توانند در حد و اندازه‌ی ادعاهایی که پیرامون آن‌ها مطرح شده ظاهر شوند یا خیر موضوعی است که فقط گذر زمان می‌تواند آن را به ما ثابت کند.

سری گلکسی اس ۲۴ در سه مدل استاندارد، پلاس و اولترا و با پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۳ (در بازار آمریکا و تعدادی بازار دیگر) و اگزینوس ۲۴۰۰ (در بازار جهانی) عرضه خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments