#مهسا_امینی

گیم پلی بازی Saints Row جهان شگفت انگیز آن را نشان می دهد

به‌تازگی و دریک رویداد شاهد گیم پلی بازی Saints Row بودیم که سکانس‌های پرهیجانی را به‌تصویر می‌کشید. در ادامه با ما همراه باشید و تا نگاهی به این نمایش داشته باشیم.

طی رویدادی استودیو بازی‌سازی Deep Silver گیم پلی بازی Saints Row که قرار است در سال جاری منتشر شود را به‌نمایش گذاشت. در گیم پلی بازی Saints Row المان‌های جهان‌باز اثر خودنمایی می‌کنند و مژده عنوانی دیوانه‌وارتر از نسخه‌های پیشین این سری به‌شدت هیجان‌انگیز را می‌دهند. خوش‌بختانه براساس گفته‌های این استودیو بازی جدید این مجموعه به‌شدت خاطره‌انگیز و دوست‌داشتنی قرار است تا چند ماه دیگر به بازار‌ها عرضه شود و می‌توانیم آن را تجربه کنیم. 

به‌عنوان شخصی که گیم پلی بازی Saints Row را مشاهده کرده است بسیار هیجان‌زده هستم که هرچه سریع‌تر این اثر را تجربه کنم. ریبوت این مجموعه شمارا وارد شهری به نام Santo Ileso می‌کند. به‌نظر می‌رسد این شهر همان کالیفرنیا پر رنگ و لعاب است. شهری که ماشین‌های پرتعداد و NPCهای فراوان آن را پر کرده‌اند. این جهانی که استودیو کاربلد Deep Silver برای ما گیمرها تدارک دیده، همان چیزی است که دنبال آن هسیتم. یک جهان فوق‌العاده Sand Box که باید با ورود به آن و ساخت گروه خودتان، خیابان‌ها را به‌دست بگیرید. دراین مسیر باید با گروه‌های خلافکاری دیگر و همچنین پلیس‌ها مبارزه کنید که تمام این موارد، خودشان حکم آشوب بی‌انتها هستند. 

بازی همان ابتدا قابلیت شخصی‌سازی کاراکتر را در اختیار شما قرار می‌دهد و در ادامه با شخصیت خودتان وارد جهانی پر از مراحل اصلی و فرعی می‌شوید. مراحلی نظیر سرقت‌های مسلحانه، نجات دوستی که ربوده شده یا دزدین هلیکوپتر برای نابود کردن پایگاه دشمنان و گروه‌های مختلف.  تنها سوالی که مطرح خواهد بود آن است که این اثر تا چه میزان دیوانه‌وار خواهد بود ؟ 

برای کسانی که نمی‌دانند باید بگویم مجموعه Saints Row به دیوانه‌وار بودن و دیوانه‌بازی گیمر‌ها درون آن محبوب است. آزادی بیش از حدی که این عنوان به‌شما می‌دهد و به خاک و خون کشیدن بازیکن همان چیزی هست که این سری دنباله‌رو آن است. کنزی لیندگرن (Kenzie Lindgren) که به‌عنوان طراح UX یا همان تجربه کاربری در استودیو بازی‌سازی این سری فعالیت می‌کند می‌گوید این اثر شباهت‌های بسیاری به نسخه چهارم دارد. درنتیجه طرفداران نسخه چهارم می‌توانند با خیال راحت سراغ این بازی بروند. اما درکل المان‌های بیشتری از نسخه‌های دوم و سوم به ارث برده است. 

نظر شما درباره گیم پلی بازی Saints Row چیست ؟ آیا این نسخه ریبوت ارزش تجربه دارد ؟ نظرات خودتان را با ما به‌اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا