ویدیو جدید مخاطب را با محیط Saints Row آشنا می‌کند

این ویدیو بیش از دو دقیقه زمان دارد

استودیو ولیشن با همکاری وب سایت Game Informer ویدیو جدیدی را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته که به معرفی محیط Saints Row می‌پردازد.

ولیشن یک استودیو آمریکایی است که در دهه ۹۰ میلادی تاسیس شد و طی سه دهه گذشته، بازی‌های زیادی را تولید کرده است. آن‌ها در سال ۲۰۰۶ میلادی هشتمین محصول خود را وارد بازارهای جهانی کردند که Saints Row نام داشت. عنوان مزبور به واسطه ژانر و داستانش از سوی عده‌ای کلون GTA لقب گرفت اما به مرور زمان توانست راه خود را پیدا کرده و به مقایسه‌ها پایان دهد؛ اتفاقی که به لطف افزایش المان‌های طنز و عملی-تخیلی رخ داد. در ضمن، از آنجایی که نسخه‌های سینت رو عملکرد خوبی در بحث تجاری داشتند، دنباله‌های آنان ساخته شد.

مجموعه سینت رو پس از مدتی در سراشیبی سقوط قرار گرفت. همین موضوع باعث شد سازندگان و ناشر تصمیم به ساخت ریبوت بگیرند؛ ریبوتی که مجموعه را به ریشه‌های خود بازمی‌گرداند. عنوان مزبور Saints Row نام داشته و در میان رسانه‌‌ها و مخاطبان با نام Saints Row 2022 هم شناخته می‌شود. محصول جدید ولیشن نخستین بار در گیمزکام 2021 به نمایش درآمد و طرفداران قدیمی را به دو دسته تقسیم کرد: دسته اول، آن‌هایی هستند که از بازگشت به ریشه‌ها و تمرکز روی درگیری گروه‌های خلافکاری رضایت دارند؛ دسته دوم، آن‌هایی هستند که از Saint Row 4 رضایت داشته و ترجیح می‌دادند با محصولی مشابه مواجه شوند . در ضمن، داستان در شهر تخیلی سانتو ایلسو جریان داشته و شخصیت اصلی هم رهبر یک گروه گنگستری است که می‌خواهد از گروه‌های رقیب پیشی گرفته و کنترل شهر را بدست بگیرند.

ولیشن با همکاری وب سایت Game Informer ویدیو جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرده که بیش از دو دقیقه زمان داشته و محیط Saints Row را به نمایش می‌گذارد. اگرچه این ویدیو از نسخه‌ای تهیه شده که هنوز به مرحله آلفا نرسیده و مشکلاتی در بحث جلوه‌های بصری‌اش وجود دارد، به مخاطب کمک می‌کند تا به درک بهتری از سانتو ایلسو برسد؛ شهری که در محیطی بیابانی واقع شده است. ویدیو در ابتدا شخصیت اصلی را نشان می‌دهد که سوار ماشینی شده و به گشت و گذار در محیط می‌پردازد. نکته جالب اینجا است که برخورد با پوشش گیاهی به نابودی‌شان منجر می‌شود. با گذشت مدتی، زمان به شب تغییر کرده و سعی شده تا زیبایی‌های شهر در این وقت از روز به نمایش گذاشته شود.

ویدیویی که وب سایت Game Informer در کانال یوتیوب خود قرار داده، نکات قابل‌توجه دیگری را هم شامل می‌شود. جدا از تنوع موجود در محیط Saints Row، می‌بینیم که سازندگان تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا شهری پویا و زنده را طراحی کنند. در همین راستا، کاراکترهای غیرقابل‌کنترلی را می‌بینیم که در گوشه و کنار مشغول انجام کارهای مختلفی مانند ورزش یا نواختن هستند. البته در همین بخش از ویدیو یکی از ان‌پی‌سی‌ها با تیر چراغ برق برخورد می‌کند. این اتفاق را باید به پای تکمیل نبودن بازی نوشت و امیدوار بود در نسخه نهایی خبری از آن نباشد. به خصوص اینکه فاصله نسبتا زیادی با انتشار وجود داشته و تتیم توسعه از زمان کافی برخوردار هستند.

همان‌طور که اشاره شد، شخصیت‌های اصلی مجبور هستند برای رسیدن به هدف نهایی خود سه گروه رقیب را کنار بزنند؛ گروه‌هایی که پانتروس، ایدولز و مارشال اینداستریز نام دارند. مطابق انتظار، هر یک از گروه‌ها در بحث ظاهری یا امکانات ویژگی‌های منحصر بفردی دارند تا از یکدیگر قابل‌تشخیص باشند.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین محصول ولیشن در تاریخ ۶ اسفند سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۵ فوریه سال ۲۰۲۲ میلادی) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا