#مهسا_امینی

نسخه‌ی جدید Batman: Arkham احتمالاً در TGA ۲۰۱۹ معرفی خواهد شد

آیا تاریخ خودش را تکرار می‌کند؟

نسخه‌ی جدید Batman: Arkham

ظاهراً شایعاتی که چند وقت اخیر درباره‌ی نسخه‌ی جدید Batman: Arkham در فضای مجازی منتشر شده‌اند درست هستند. این بازی قرار است در جریان مراسم The Game Awards ۲۰۱۹ به‌صورت رسمی معرفی شود.

آخرین نسخه‌ از سری بازی‌های Batman: Arkham با نام Batman: Arkham Knight در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و از آن زمان تاکنون هیچ خبری رسمی درباره‌‌ی نسخه‌ی جدید سری به گوش نرسیده است. البته طی این چند سال شاهد انتشار شایعات مختلفی بودیم اما هیچ کدام تایید نشدند. اخیراً شایعه‌ی دیگری در فضای مجازی منتشر شده که ادعا می‌کند نسخه‌ی جدید ماه آینده و در جریان مراسم The Game Awards ۲۰۱۹ معرفی خواهد شد.

این شایعه را یکی از کاربران یوتیوب با نام Slcmof منتشر کرده است. این یوتیوبر گفت اطلاعات خود را از همان فردی دریافت کرده که چند وقت پیش تصاویر مربوط به نسخه‌ی لغو شده‌ی سری Batman: Arkham را در فضای مجازی منتشر کرده بود. این بازی قرار بوده دنباله‌ی مستقیمی برای Batman: Arkham Knight باشد و دیمین وین، فرزند بتمن هم شخصیت اصلی آن بود. ظاهراً توسعه‌ی این بازی بر عهده‌ی استودیو مونترال قرار داشت که نهایتاً آن را متوقف کرد.

Slcmof همچنین گفت نسخه‌ای که قرار است در جریان مراسم The Game Awards ۲۰۱۹ معرفی شود، همان Batman: Arkham Legacy است که طی چند وقت اخیر شایعه شده بود. طبق گزارش‌های قدیمی، تمامی یا برخی از اعضای خانواده‌ی بتمن که شامل بتوومن، رابین، بتگرل، نایت‌وینگ و بت‌وینگ می‌شود در این نسخه قابل کنترل خواهند بود. ظاهراً هر یک از شخصیت‌ها جدا از توانایی‌ها و لباس‌های منحصر به‌فرد، درخت مهارت متفاوتی هم دارند.

احتمال معرفی نسخه‌ی جدید Batman: Arkham در مراسم The Game Awards ۲۰۱۹ وجود دارد؛ به‌خصوص اینکه شرکت برادران وارنر نسخه‌ی دوم این سری، یعنی Batman: Arkham City را با نمایش یک تریلر سینماتیک در مراسم Spike Video Game Awards ۲۰۱۰ معرفی کرده بود. این مراسم سالانه در حال حاضر جای خودش را به The Game Awards داده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا