نخستین جزئیات از داستان فیلم Venom 2 لو رفت

کارنیج تنها دشمن ونوم در این قسمت نخواهد بود

داستان Venom 2

همزمان با ادامه‌ی یافتن روند فیلمبرداری در استودیوی انگلیس برادران وارنر، نخستین جزئیات از داستان Venom 2 لو رفت. ظاهرا، کارنیج تنها دشمن ونوم در این فیلم نخواهد بود.

در شرایطی که شرکت‌های مختلف سعی دارند تا دنیای مشترکی را برای محصولات خود خلق کنند، سونی هم از «دنیای مارول» (Sony’s Marvel Universe) رونمایی کرد. این دنیای مشترک ارتباطی با دنیای سینمایی مارول ندارد و تنها شخصیت‌هایی را شامل می‌شود که حق امتیاز آن‌ها در اختیار سونی است. نخستین فیلم از این دنیای مشترک تحت عنوان Venom در سال ۲۰۱۸ اکران شد. این اثر ابرقهرمانی ۸۵۶ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت تا طرفداران نسبت به ساخت دنباله‌ی آن مطمئن باشند.

این اتفاق هم نهایتا رخ داد و سونی ساخت قسمت دوم Venom را در ژانویه‌ی سال ۲۰۱۹ میلادی تایید کرد. اگرچه روند فیلمبرداری این اثر از اواخر سال گذشته‌ی میلادی آغاز شده اما متاسفانه اطلاعات چندانی از این قسمت در دسترس نیست. با توجه به اطلاعات موجود، تام هاردی (Tom Hardy) برای ایفای نقش ادی براک/ونوم باز می‌گردد و کارنیج هم آنتاگونیست داستان خواهد بود. همانطور که در پایان قسمت اول دیدیم، این نقش به وودی هارلسون (Woody Harrelson) سپرده شده است. حالا به لطف گزارشی که وب سایت HN Entertainment منتشر کرده، جزئیات بیشتری از داستان Venom 2 در اختیار داریم.

توجه داشته باشید که در ادامه بخش‌هایی از داستان لو می‎‌رود؛ بنابراین اگر می‌خواهید بدون داشتن هیچ گونه اطلاعات اولیه به تماشای این فیلم مورد انتظار بنشینید، توصیه می‌کنیم از خواندن این پاراگراف و پاراگراف بعدی خودداری کنید. اولین ملاقات ما با کلیتوس کسدی در زندان بود. با توجه به گزارش، کسدی به‌خاطر جرم‌هایی که مرتکب شده به اعدام محکوم شده است اما قبل از فرارسیدن موعد مرگ، به کمک شِریک با نقش‌آفرینی نائومی هریس (Naomie Harris) فرار می‌کند. در کمیک بوک‌ها، یک رابطه‌ی عاشقانه میان کارنیج و شریک وجود دارد. در حال حاضر مشخص نیست که رابطه‌ی عاشقانه‌ی این دو شخصیت در هنگام فرار از زندان شکل گرفته یا این اتفاق آغازگر رابطه‌ی میان آن دو خواهد بود.

فعلا نمی‌توان با قاطعیت صحبت کرد اما ظاهرا کلیتوس کسدی در هنگام فرار از زندان هنوز به سیمبیوت خود دست پیدا نکرده است. در ضمن، چندی پیش تام هاردی تصویری را در فضای مجازی منتشر کرد که به یک یتیم خانه با نام «خانه‌ی خیابان استس برای پسران» اشاره داشته است. این عکس برای طرفداران پروپاقرص کمیک بوک‌ها معنای خاصی دارد؛ زیرا این یتیم خانه همان جایی است که کسدی در آنجا بزرگ شد. او بعدها یتیم خانه را به آتش کشید و باعث مرگ ۱۲ نفر شد. احتمالا ادی براک طی تحقیقات خود به این موضوع پی برده و مدارکی که بر علیه کسدی هستند را در اختیار مقامات دولتی قرار می‌دهد. همین موضوع هم باعث می‌شود تا یک دشمنی میان آن دو شکل بگیرد.

کارگردانی قسمت دوم Venom به اندی سرکیس (Andy Serkis) سپرده شده است. اگرچه سرکیس تاکنون دو فیلم بلند را کارگردانی کرده است اما بیشتر به‌خاطر نقش‌آفرینی‌اش در فرنچایزهای ارباب حلقه‌ها، جنگ ستارگان و سیاره‌ی میمون‌ها شناخته می‌شود. در ضمن، میشل ویلیامز (Michelle Williams) برای ایفای نقش ان ویینگ بازمی‌گردد. استیون گراهام (Stephen Graham) هم از بازیگران تازه‌وارد محسوب می‌شود. متاسفانه در حال حاضر نمی‌دانیم برای چه نقشی انتخاب شده است اما طبق گزارش‌ها شخصیت او نقشی مهمی در جریان داستان خواهد داشت. همچنین مرد عنکبوتی با نقش‌آفرینی تام هالند (Tom Holland) حضور کوتاهی در این اثر دارد. البته این موضوع هنوز به صورت رسمی تاییده نشده است.

سونی تا به این لحظه هیچ اشاره‌ای به تاریخ اکران Venom 2 نداشته اما طبق گزارش‌های غیررسمی این اثر از ۱۱ مهر سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۲ اکتبر) روی پرده‌ی نقره‌ای به نمایش در می‌آید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا