کدام بازیگر نقش اصلی سریال The Witcher: Blood Origin را بر عهده خواهد داشت؟

ظاهرا نتفلیکس به دنبال نام‌های مشهور می‌گردد

نقش اصلی سریال The Witcher: Blood Origin

اگر گزارش اخیر Full Circle Cinema صحت داشته باشد، نتفلیکس یکی از بازیگران دنیای سینمایی دی‌سی را برای نقش اصلی سریال The Witcher: Blood Origin در نظر گرفته است.

پس از اینکه فصل اول The Witcher از طریق سرویس نتفلیکس پخش شد و علی‌رغم بازخوردهای نه چندان مثبت منتقدان توانست نظر مخاطبان را جلب کند، ساخت اسپین‌آف آن تحت عنوان The Witcher: Blood Origin مورد تایید قرار گرفت. دکلان د بارا (Declan De Barra) که به عنوان نویسنده روی اقتباس سریالی ویچر کار کرده بود، به عنوان شورانر و همچنین نویسنده‌ی اصلی انتخاب شد. لائورن هیسریچ (Lauren Hissrich) هم به واسطه‌ی تجربه‌اش قرار است تحت عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی روی روند ساخت نظارت داشته باشد. او شورانر سریال The Witcher است. در ضمن، آندژی ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) نویسنده‌ی رمان‌های ویچر نقش یک مشاور را در جریان تولید ایفا می‌کند.

با توجه به گزارشی که وب سایت Full Circle Cinema به اشتراک گذاشته، سرویس نتفلیکس قصد دارد نقش اصلی سریال The Witcher: Blood Origin را به جیسون موموآ (Jason Momoa) بسپارد. نویسنده وارد جزئیات نشد و مشخص نیست توافق با او صرفا در اولویت قرار دارد یا صحبت‌های اولیه انجام شده است. موموآ در سال ۱۹۹۲ میلادی به حوزه‌ی بازیگری ورود پیدا کرد اما ایفای نقش کال دروگو در Game of Thrones را می‌توان نقطه‌ی عطف زندگی کاری‌اش دانست. او به واسطه‌ی عملکردش در این سریال مورد توجه مخاطبان و همچنین استودیوها قرار گرفت و در نتیجه، پیشنهادات بسیار خوبی را دریافت کرد. این بازیگر و مدل آمریکایی با پذیرش یکی از پیشنهادها به دنیای سینمایی دی‌سی پیوست و در حال حاضر نقش آکوامن یا آرتور کوری را بر عهده دارد.

The Witcher: Blood Origin چندین قرن پیش از سریال The Witcher جریان داشته و به ریشه‌های داستانی اولین ویچر می‌پردازد. با نظر گرفتن اندک اطلاعات موجود، می‌توان مطمئن بود که محصول جدید سرویس نتفلیکس روی Conjunction of the Spheres تمرکز خواهد داشت؛ رویدادی که نتیجه‌اش ادغام جهان انسان‌ها، الف‌ها، دورف‌ها و انواع هیولاها و پدیدار شدن نیرویی مرموز تحت عنوان جادو بود. انسان‌ها در ابتدا جایگاهی در جهان جدید نداشتند اما به مرور زمان توانستند نحوه‌ی کنترل و استفاده از جادو را یاد گرفته و بدین طریق به خواسته‌های خود برسند. در ضمن، پیش درآمد The Witcher برخلاف دیگر سریال‌هایی که نتفلیکس این روزها می‌سازد تنها شش قسمت خواهد داشت.

تاریخ پخش جدیدترین اقتباس سریالی از رمان‌های ویچر مشخص نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا