1%
  • 0/10

ابرشرور Avengers 5 کسی نیست که انتظارش را می‌کشید!

شایعه‌ای که منابع مختلف بابتش اتفاق نظر دارند

ابرشرور Avengers 5 کسی نیست که انتظارش را می‌کشید! ۲۳ ۱۲ دی ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
ابرشرور Avengers 5

منابع غیررسمی طی روزهای گذشته اطلاعاتی را پیرامون ابرشرور Avengers 5 فاش کرده‌اند که بدون شک برای گروهی از مخاطبان ناامیدکننده خواهد بود.

سرنوشت مجموعه فیلم‌های انتقام جویان در هاله‌ای ابهام قرار دارد؛ زیرا جاناتان میجرز (Jonathan Majors) که قرار بود نقش منفی آن‌ها را ایفا کند، در دادگاه به آزار و اذیت معشوقه سابق خود محکوم شده است. مارول که چنین اتفاقی را پیش بینی می‌کرد، با گذشت مدت کوتاهی به همکاری خود با بازیگر آمریکایی خاتمه داد.

مارول برای مواجهه با مشکل بوجود آمده دو گزینه دارد: گزینه اول، تغییر بازیگر کانگ فاتح (Kang the Conqueror) و روایت ادامه داستانی است که با فاز چهارم فرنچایز Marvel Cinematic Universe آغاز شد؛ گزینه دوم، کنار گذاشتن کانگ و قرار دادن تمرکز روی شخصیت شروری جدید مانند دکتر دوم (Doctor Doom) است. از آنجایی که شایعه‌های ضد و نقیضی به گوش رسیده، در حال حاضر مشخص نیست مارول کدام گزینه را انتخاب می‌کند.

اینطور که بنظر می‌رسد، ابرشرور Avengers 5 آن کسی نیست که بسیاری از مخاطبان، بخصوص طرفداران دکتر دووم انتظارش را می‌کشند. MyTimeToShineH و Cryptic4KQual دو افشاگر هستند که در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) فعالیت دارند. آن‌ها مدعی شده‌اند مارول علاقه‌ای به جایگزینی کانگ با دکتر دووم نداشته و این شخصیت شرور و محبوب قرار نیست در قسمت‌های آتی انتقام جویان حضور داشته باشد.

با توجه به اطلاعاتی که توسط MyTimeToShineH و Cryptic4KQual فاش شده‌اند، مارول تصمیم گرفته خط داستانی کانگ فاتح را ادامه دهد و در عین حال، شروری جدید را معرفی کند. به بیان دقیقتر، بیاندر (The Beyonder) اصلی‌ترین دشمن ابرقهرمانان بوده اما نقشه‌هایش را در خفا عملی کرده و مخاطبان تا رویداد مشخصی متوجه حضورش نمی‌شوند. از همه مهمتر، بیاندر بعنوان یکی از واریانت‌های کانگ به تصویر کشیده خواهد شد.

چند روز پیش، یکی دیگر از افشاگران ادعای مشابهی را مطرح کرده بود. الکس پریز (Alex Perez) گفته بود مارول می‌خواهد از ناروتو الگو گرفته و داستان را بگونه‌ای ادامه می‌دهد که مخاطبان گمان کنند کانگ فاتح همچنان دشمن اصلی انتقام جویان است. در حالی که شک و شبهه‌ها در این مورد از بین رفته، ناگهان بیاندر را بعنوان شرور اصلی معرفی خواهد کرد.

قسمت جدید انتقامجویان در سال ۱۴۰۵ به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

23 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments