1%
  • 10/10

از این پس سریال های مارول کاملا روی شخصیت‌ و داستان‌های سطح خیابان متمرکز خواهند شد

کاوش در مولتی‌ورس همچنان ادامه دارد!!

از این پس سریال های مارول کاملا روی شخصیت‌ و داستان‌های سطح خیابان متمرکز خواهند شد ۷ ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
سریال های مارول

به نقل از گزارشی غیررسمی، سریال های مارول از این پس کاملا روی شخصیت و داستان‌های سطح خیابان متمرکز خواهند شد.

از زمانی که حماسه بی‌نهایت با اکران شاهکار سینمایی Avengers: Endgame در سال ۲۰۱۹ به پایان رسید، استودیو مارول با چالش‌های متعددی روبرو بوده که بزرگترین آن، همه‌گیری ویروس کرونا و فاصله گرفتن از سینماها بود. به‌همین خاطر کوین فایگی (Kevin Feige) و سایر مدیران مارول تصمیم گرفتند با استفاده از سرویس استریم دیزنی پلاس، فرانچایز خود را به‌شکل دیگری گسترش بدهند. متاسفانه تکیه بیش از حد به دیزنی پلاس باعث شد تا کمیت به کیفیت ترجیح داده شود و کیفیت کلی فرانچایز به‌شدت پایین بیاید.

از آنجایی که مدیر عامل کمپانی دیزنی اخیرا از استراتژی جدیدی رونمایی کرده و قصد دارد از امسال فیلم‌ و سریال‌های آینده آنها با سرعت کمتر و تمرکز بیشتر روی کیفیت بسازد، احتمال کنسل شدن برخی پروژه‌های معرفی شده و جایگزین کردنشان با سریال‌های استریت لول قوت گرفته است. طبق گزارش غیررسمی دنیل ریچمن (Daniel Richtman)، افشاگر قابل اعتماد صنعت سینما، سریال های مارول قراره فقط روایت‌گر داستان‌های سطح خیابان مانند Echo و Daredevil: Born Again باشند. البته استثناهایی نیز وجود خواهد داشت، زیرا پروسه تولید اسپین آف‌هایی مانند Wiccan و Vision Quest خیلی وقت پیش آغاز شده است.

او همچنین مدعی شد که داستان‌های مولتی‌ورسی بعد اتمام فاز ششم دنیای سینمایی مارول همچنان ادامه پیدا خواهند کرد اما بیشتر در قالب فیلم‌های سینمایی. شاید بپرسید تا چه حد می‌توان نسبت به حقیقت داشتن این موضوع اطمینان داشت؟ مارول اخیرا از برندی جدید به‌نام “Marvel Spotlight” رونمایی کرده که درست مثل کمیک‌ها، داستان‌ شخصیت‌های استریت لول مانند پانیشر، کینگ پین و اسپایدرمن را از داستان‌ شخصیت‌های کیهانی مانند کاپیتان مارول، نگهبانان کهکشان و انتقام جویان جدا می‌کند و همچنین باعث می‌شود طرفداران برای درک آنها نیازی به تماشای ده فیلم و سریال مختلف نداشته باشند.

تا اینجای کار تنها اسپین آف تلویزیونی اکو که اولین سریال استودیو مارول با درجه سنی بزرگسال (TV-MA) است، زیر چتر این برند جدید قرار گرفته، اما به مرور تمامی شخصیت‌های استریت لول تک تک با این برند به دنیای سینمایی مارول معرفی خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments