تاریخ انتشار نسخه نقش آفرینی League of Legends با نام Ruined King

اسپین آف لیگ افسانه‌ها

تاریخ انتشار نسخه نقش آفرینی League of Legends با نام Ruined King سینا توسلی ۰ ۱۱ آبان ۱۳۹۹

حدود یک سال پیش، کمپانی Riot Games از بازی Ruined King: A League of Legends Story رونمایی کرد. یک عنوان نقش آفرینی که در جهان League of Legends قرار گرفته است.

از آن زمان تاکنون چیزهای زیادی در مورد این بازی نشنیده‌ایم. البته جای تعجب نیست، چون این شرکت سرگرم عنوان‌های Valorant ،Legends of Runeterra ،Teamfight Tactics و تعداد بیشماری از پروژه‌های دیگر بوده است. امروز اما بازه زمانی برای انتشار این عنوان RPG مشخص شد؛ اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی.

تریلر جدیدی نیز در مسابقات قهرمانان جهان League of Legends از Ruined King منتشر شد که نشان می‌دهد در این ماجراجویی تک نفره، قهرمانان محبوب طرفداران از جمله Miss Fortune ،Illaoi ،Braum ،Yasuo ،Ahri و Pyke حضور خواهند داشت. متاسفانه هنوز ویدیویی از گیم‌پلی موجود نیست، اما Riot Forge نوید اطلاعات بیشتر درباره Ruined King در ماه دسامبر (آذر) را داده است.

 

بازی Ruined King بخشی از Riot Forge است. Riot Forge به توسعه‌دهندگان شخص ثالث اجازه می‌دهد بازی‌هایی متفاوت اما در دنیای League of Legends و با لایسنس آن تولید کنند. این عنوان توسط استودیوی Airship Syndicate که سازنده بازی Darksiders: Genesis است توسعه می‌یابد.

ماموریت ما این است که از طریق همکاری با توسعه دهندگان باتجربه و با استعداد از سراسر جهان، بازی‌های جذاب و جدید League of Legends را به بازیکنان ارائه دهیم. دنیای لیگ و قهرمانان آن امکانات بی حد و حصری را ارائه می‌دهند. ما با حمایت از شرکای پرشور برای تولید داستان‌های جدید و گسترش دنیای لیگ، انواع بازی‌های متنوعی را توسعه خواهیم داد تا همع گیمر‌ها، لیگ را به روش‌های جدید و هیجان انگیز تجربه کنند.

-رایوت گیمز درباره Riot Forge

توسعه دهندگان Riot تایید کرده‌اند که این بازی برای پلتفرم‌های PlayStation 4 ،Xbox One ،Nintendo Switch و PC از طریق Steam و Epic Games Store عرضه خواهد شد. نسخه بهینه‌سازی شده برای نسل بعدی نیز به زودی پس از اولین عرضه، با ارتقا رایگان برای دارندگان PS4 و Xbox One در دسترس خواهد بود.

تا آنجا که می‌دانیم‌، تیم پشتیبان Riot Forge در حال کار بر روی پروژه دیگری با نام Convergence هستند. این عنوان توسط استودیوی Double Stallion Games در دست ساخت است. Convergence نیز برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد، اگرچه هنوز تاریخ انتشار آن ارائه نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا