نویسنده GTA و Red Dead از راکستار گیمز جدا شد

پایان همکاری بعد از ۱۶ سال

نویسنده GTA و Red Dead از راکستار گیمز جدا شد عرفان بدری ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
نویسنده GTA

این طور که به نظر می‌رسد، نویسنده GTA، Red Dead Redemption، Max Payne 3 و چندین بازی دیگر به همکاری خود با شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games) پایان داده است.
شرکت راکستار گیمز در طول ۲۵ سال فعالیت خود همواره با حواشی و جنجال‌های بزرگی همراه بوده است. در سال ۲۰۱۶ لسلی بنزیه (Leslie Benzies)، یکی از اعضای مهم و کلیدی این شرکت که سابقه تهیه‌کنندگی مجموعه بازی‌های Grand Theft Auto، Red Dead Redemption، L.A. Noire و Max Payne 3 را داشت از این کمپانی جدا شد. پس از این جدایی راکستار گیمز و لسلی بنزیه وارد یک دعوای حقوقی شدند که در سال ۲۰۱۶ به پایان رسید.
پس از آن نیز در سال ۲۰۲۰، دن هوسر (Dan Houser)، یکی از موسسین راکستار گیمز که نقش بسیار مهمی در آن داشت و جزو نویسندگان و تهیه‌کنندگان این شرکت بود نیز در خبری غیرمنتظره از جدایی خود از راکستار گیمز گفت. اکنون پس از ۳ سال نوبت به جدایی یک فرد کلیدی و تاثیرگذار دیگر از راکستار گیمز رسیده است.
اخیرا تعدادی از کاربران متوجه تغییری در پروفایل لینکدین (LinkedIn) نویسنده GTA و Red Dead Redemption شده‌اند. طبق این به‌روزرسانی مایکل آنسورث (Michael Unsworth) نویسنده ارشد شرکت راکستار گیمز پس از ۱۶ سال همکاری با این کمپانی از آن جدا شده است.
مایکل آنسورث در طول فعالیت ۱۶ ساله خود بخشی از تیم نویسندگی نسخه اول و دوم Red Dead Redemption، نسخه سوم Max Payne 3 و بازی‌های L.A. Noire، Grand Theft Auto IV و Grand Theft Auto V بوده است. این نویسنده در سال ۲۰۰۷ به عنوان نویسنده ارشد خلاق به راکستار گیمز پیوسته بود.
از آن جایی که احتمالا کار نگارش داستان بازی Grand Theft Auto VI از مدت‌ها پیش به پایان رسیده، احتمالا مایکل آنسورث نیز جزو نویسندگان آن بوده و نامش نیز در این عنوان ذکر خواهد شد. هنوز مشخص نیست که مقصد بعدی این نویسنده کدام شرکت خواهد بود.

4.5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا