#مهسا_امینی

تاریخ انتشار بازی Red Dead Online اعلام شد

فقط ۴.۹۹ دلار!

تاریخ انتشار بازی Red Dead Online

بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 قرار است به‌ صورت جداگانه تحت عنوان Red Dead Online منتشر شود.

بازی پرطرفدار و جذاب استودیوی بازی‌سازی راک استار در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های مختلف عرضه شد و مورد توجه زیادی قرار گرفت. این عنوان توانست نمرات خوبی از منتقدین دریافت کند و بعد از چند سال بازیکن‌های خود را حفظ کند. همچنین، بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 مورد توجه عده‌ی زیادی قرار گرفت و همین موضوع باعث شد تا توسعه‌دهندگان به فکر انتشار این عنوان به صورت جداگانه بیافتند.

طبق اطلاعات منتشر شده، عنوان Red Dead Online قرار است به زودی و از تاریخ ۱۱ آذر ماه امسال (یک دسامبر سال جاری میلادی) عرضه شود. به گفته‌ی استودیوی توسعه‌دهنده‌ی راک استار، Red Dead Online در فروشگاه‌ مایکروسافت، پلی‌استیشن، اپیک گیمز، استیم و همچنین Rockstar Games Launcher در دسترس قرار می‌گیرد و طرفداران این فرنچایز می‌توانند از تجربه‌ی آن به همراه دوستان خود لذت ببرند.

Rockstar می‌گوید نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان Red Dead Redemption 2 به صورت backwards compatibility برای ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 در دسترس قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که عنوان Red Dead Online برای کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت و سونی هم منتشر می‌شود. از سوی دیگر، افرادی که فقط Red Dead Online را خریداری می‌کنند، در آینده با پرداخت هزینه‌ی اضافی می‌توانند به نسخه‌ی کامل بازی را داشته باشند و آن را تجربه کنند.

به گفته‌ی توسعه‌دهندگان سری Red Dead Redemption، عنوان Red Dead Online در تاریخ ۱۱ آذر ماه امسال (یک دسامبر سال جاری میلادی) برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس سری ایکس، پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار می‌گیرد. جالب است بدانید این بازی جذاب تنها با قیمت ۴.۹۹ دلار به فروش می‌رسد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا