1%
  • 0/10

شرکت راک‌استار برای پروژه‌ی مخفی خود نیرو استخدام می‌کند

بازی جدید راک‌استار به‌زودی معرفی می‌شود؟

شرکت راک‌استار برای پروژه‌ی مخفی خود نیرو استخدام می‌کند ۰ ۲۱ دی ۱۳۹۸ اخبار بازی کپی لینک
پروژه‌ی مخفی راک‌استار

شرکت راک‌استار در حال کار روی یک پروژه‌ی مخفی بوده که برای آن نیروی جدید لازم دارد. در متن استخدام به یک سازنده‌ی تریلر با توانایی بالا اشاره می‌کند.

شرکت راک‌استار که بیشتر برای ساخت عناوینی چون سری Red Dead و Grand Theft Auto شناخته می‌شود، همیشه با انجام کوچک‌ترین کارها، باعث ایجاد حدس و گمان و البته شایعاتی می‌شود که این به دلیل عملکرد بسیار قوی این شرکت است.

بدون هیچ شکی، استودیوی راک‌استار در حال کار روی یک بازی جدید است؛ با این که آن‌ها همیشه در مرکز توجه بسیاری هستند ولی هیچ‌گاه خبری از برنامه‌های آینده‌ی این شرکت بازیسازی آمریکایی به بیرون درز نمی‌شود. حال شرکت راک‌استار به دنبال استخدام یک شخصی است که بتواند برای آن‌ها ویدیو تدوین کند. آن‌ها اعلام کردند که به دنبال فردی هستند تا بتواند احساسات و هیجان را در قالب یک ویدیوی ۶۰ ثانیه‌ای به یک دیگر ارتباط دهد. همچنین در موضوعات درام و مستند سازی تجربه داشته باشد و آن‌ها را بتواند به خوبی ترکیب و یک روایت جذاب ایجاد کند؛ به عبارت دیگر آن‌ها شخصی را می‌خواهند که بتواند یک تریلر بسیار خوب برای راک‌استار بسازد.

حدس و گمان‌ها بسیار بالا بوده و هنوز چیزی در خصوص این پروژه‌ی مخفی مشخص نشده است. بسیاری فکر می‌کنند آن‌ها در حال کار روی Bully یا GTA جدید هستند؛ خیلی‌ها هم اعتقاد دارند که راک‌استار نیازمند فردی برای ساخت تریلر جدیدی از بازی Red Dead Redemption 2 یا بخش چند نفره‌ی آن یعنی Red Dead Online است.

نظر شما کاربران سرگمی در این مورد چیست؟ آیا راک‌استار این نیروی جدید را برای یک بازی جدید می‌خواهد؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments