فینال فصل نهم مسابقات Rocket League Championship Series به طور کلی لغو شد

اضافه شدن مبلغ ۲۵۰ هزار دلار به مسابقات فصل آینده

فینال فصل نهم مسابقات Rocket League Championship Series به طور کلی لغو شد نیکان صبوری ۰ ۲۶ اسفند ۱۳۹۸
فصل نهم مسابقات Rocket League

طبق اعلامیه‌ی Psyonix، فصل نهم لیگ مسابقات Rocket League Championship Series به طور کلی لغو شد.

Rocket League یک بازی خلاقانه بوده که اولین بار در سال ۲۰۱۵ میلادی عرضه شد. با توجه به استقبال و سبک آن، این اثر به یک عنوان بسیار محبوب در رشته‌ی ورزش‌های الکترونیک مبدل شد. سازمان‌هایی از جمله Epic Games و Twitch با همکاری با استودیوی Psyonix لیگی را تحت نام Rocket League Championship Series که با مخفف RLCS شناخته می‌شود، راه اندازی کردند و تاکنون ۸ فصل با موفقیت و خوبی ادامه داشت.

حال با توجه به وضعیت نگران کننده‌ی کرونا و هشدار سازمان جهانی بهداشت از فراگیری جهانی این ویروس، استودیوی Psyonix در یک بهانیه‌ی رسمی اعلام کرد که فینال فصل نهم مسابقات Rocket League Championship Series را به طور کامل لغو کرده و امسال شاهد برگزاری این رویداد نیستیم. آن‌ها در بیانیه‌ی خود ذکر کردند:

در شرکت Psyonix، سلامتی بازیکنان، طرفداران و افراد تیم اجرایی برای ما یک امر بسیار جدی است. با توجه به اتفاقات اخیر که موجب شده، ویروس کرونا سلامت جهان را تحت تاثیر قرار داده، ما تصمیم گرفتیم که رویداد فصل نهم لیگ Rocket League Championship Series را به طور کامل لغو کنیم. این رویداد قرار بود در ایالت دالاس، شهر تگزاس برگذار شود. ما می‌دانیم که این خبر بسیار ناراحت کننده است ولی حفظ سلامتی همیشه اولویت اول ما خواهد بود.

در کنار این موضوع، Psyonix اعلام کرد که برای جبران این اتفاق با آغاز شدن مسابقات فصل جدید سری Rocket League Championship Series میزان پول بیشتری را برای بازیکنان خود در مسابقات منطقه‌ای (Regional Championship) در نظر خواهد گرفت. طبق گفته‌ی خود شرکت سازنده، مبلغ صد هزار دلار را به رویداد RLCS در رویداد‌های مناطق آمریکای شمالی و اروپا اضافه خواهد کرد که این مبلغ بین رتبه‌ها تقسیم می‌شود. در کنار این موضوع مبلغ ۲۵ هزار دلار هم به رویداد‌های منطقه‌ای OCE (اقیانوسیه) و SAM (آمریکای جنوبی و آفریقا) اضافه شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا