تصویر تازه‌ای از تیمارستان آرکهام در دنیای The Batman منتشر شد

فیلمبرداری بزودی آغاز می‌شود

تصویر تازه‌ای از تیمارستان آرکهام در دنیای The Batman منتشر شد سورنا رضایی ۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
تیمارستان آرکهام در دنیای The Batman

به لطف کمیک بوک The Riddler: Year One، تصویر جدیدی از تیمارستان آرکهام در دنیای The Batman منتشر شده است.

کمیک بوک‌های بتمن (Batman) لوکشین‌های زیادی را شامل می‌شوند که برخی از آن‌ها نمادین بوده و عملاً در تمامی اقتباس‌های شوالیه تاریکی وجود دارند؛ برای مثال می‌توان به بیمارستان آرکهام اشاره کرد. طبق آنچه در کمیک بوک‌ها آمده، موسس تیمارستان فردی به نام آمادئوس آرکهام بود که مادرش از یک بیماری روانی رنج می‌برد. پس از مرگ مادر، تصمیم گرفت خانه خودش را به یک تیمارستان تبدیل کند تا افراد دیگر درد و رنجی مشابه را تجربه نکنند. در ضمن، اولین فردی که در تیمارستان بستری شد، معماری بود که روی آنجا کار می‌کرد.

فیلم سینمایی The Batman که سال گذشته میلادی روی پرده نقره‌ای آمد، تیمارستان آرکهام را در خود جای داده است. صحنه مربوط به این لوکیشن بسیار کوتاه بوده اما بعدها فاش شد صحنه دیگری هم در این لوکیشن فیلمبرداری شده بود؛ صحنه‌ای که جوکر در آن حضور داشت و بنا به دلایلی در نسخه نهایی قرار نگرفت. البته انتظار می‌رود در قسمت دوم که هم اکنون در دست ساخت قرار دارد، تیمارستان مزبور بیشتر مورد کند و کاش قرار بگیرد.

به لطف وب سایت AIPTComics، تصویری از تیمارستان آرکهام در دنیای The Batman منتشر شده که دروازه‌های ورودی آن را نشان می‌دهد. این تصویر از قسمت هشتم کمیک بوک The Riddler: Year One برداشته شده که اتفاقاتش حول محور نسخه پل دینو (Paul Dano) ریدلر می‌چرخد. به بیان دیگر، اتفاقات این کمیک بوک بخشی از دنیای داستانی The Batman محسوب می‌شود. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

قسمت دوم با نام The Batman – Part II شناخته شده و مانند قسمت اول توسط مت ریوز (Matt Reeves) نویسندگی و کارگردانی می‌شود. رابرت پتینسون (Robert Pattinson) هم قرار است بار دیگر بعنوان شوالیه تاریکی جلوی دوربین ظاهر شود. در حال حاضر هیچ گونه جزئیات داستانی‌ای منتشر نشده اما طبق گزارش Deadline، کلی فیس هم در قسمت دوم حضور دارد.

در صورتی که اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی به انتها برسد، فیلم The Batman 2 اواخر امسال مقابل دوربین می‌رود تا برای اکران در تاریخ ۱۱ مهر سال ۱۴۰۴ (مصادف با ۳ اکتبر سال ۲۰۲۵ میلادی) آماده شود.

4.3 9 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا