رابرت دنیرو و آن هاتاوی هم‌بازی کیت بلانشت در فیلم Armageddon Time خواهند شد

حضور اسم‌های بزرگ در لیست بازیگران Armageddon Time

رابرت دنیرو و آن هاتاوی در Armageddon Time

به گزارش یکی از معتبرترین رسانه‌های فعال در زمینه‌ی سینما و تلویزیون، رابرت دنیرو و آن هاتاوی در فیلم Armageddon Time هنرنمایی خواهند کرد.

شرکت Wild Bunch International قرار است تا پایان سال جاری میلادی از فیلم آرماگدون تایم به عنوان پروژه‌ی جدید خود، رونمایی کند. CAA Media Finance هم سرمایه‌گذار این پروژه خواهد بود و این طور که به نظر می‌رسد، باید بودجه‌ی قابل توجهی برای توسعه‌ی این فیلم، اختصاص داده باشند. حداقل در نگاه اول، وجود اسم‌هایی بزرگ در لیست بازیگران Armageddon Time این احتمال را به وجود می‌آورد که این فیلم با بودجه‌ی سنگینی مراحل تولیدش را آغاز خواهد کرد.

پیش از این، به تایید رسیده بود که کیت بلانشت به عنوان بازیگر نقش اول (یا شاید هم نقش مکمل) در فیلم جدید Wild Bunch International حضور خواهد داشت؛ چند روز پیش هم رسانه‌ی Variety گزارشی را منتشر کرد که بر اساس آن، رابرت دنیرو و آن هاتاوی قرار است به عنوان بازیگران جدید این اثر، هم‌بازی کیت بلانشت در فیلم Armageddon Time بشوند. علاوه بر این‌ها، گفته شده که اسکار ایزک هم دیگر بازیگر این فیلم درام خواهد بود.

البته این اولین باری نیست که این دو بازیگر از دو نسل کاملا متفاوت با یکدیگر هم‌بازی می‌شوند؛ پیش از این‌ها، رابرت دنیرو و آن هاتاوی در فیلم کمدی The Intern که در سال ۲۰۱۵ میلادی منتشر شده بود، با یکدیگر همکاری کرده بودند؛ فیلمی که با عملکردی تحسین‌برانگیز در گیشه‌ها، توانست به یک اثر موفق از حیث درآمدزایی برای سازندگانش تبدیل شود.

با این حال، تا جایی که می‌دانیم، رابرت دنیرو قرار است در فیلم جدید مارتین اسکورسیزی هم حضور داشته باشد؛ این فیلم Killers of the Flower Moon نام خواهد داشت و علاوه بر دنیروی ۷۶ ساله، لئوناردو دی‌کاپریو را هم در لیست بازیگران خود جای داده است. از طرفی دیگر، آن هاتاوی ۳۷ ساله هم در فیلم The Witches هنرنمایی خواهد کرد؛ این فیلم کمدی توسط شرکت برادران وارنر در حال تولید است.

هنوز اطلاعات دقیقی از فیلم Armageddon Time وجود ندارد اما تا به امروز مشخص شده که وقایع این فیلم در دهه‌ی ۱۹۸۰ میلادی رخ می‌دهد؛ همچنین به تایید رسیده است که جیمز گری، در مقام نویسنده و کارگردان در این فیلم حضور خواهد داشت.

هنوز هیچ تاریخ اکران دقیقی برای فیلم آرماگدون تایم اعلام نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا