سلاح های Modern Warfare 2 مانند نسخه پیشین به شدت آزار دهنده خواهند بود

سلاح بهشتی کمپرها به این بازی باز می‌گردد!

سلاح های Modern Warfare 2 مانند نسخه پیشین به شدت آزار دهنده خواهند بود نیما خدارحمی ۲ ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
سلاح های Modern Warfare 2

هر روز که به انتشار بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ نزدیک می‌شویم، اخبار بیشتری از این بازی به انتشار رسیده و اخبار امروز چندان خوشحال کننده نیستند! به گزارش برخی منابع آگاه، سلاح های Modern Warfare 2 مانند نسخه پیشین آزار دهنده خواهند بود!

اگر نسخه پیشین سری مدرن وارفر و البته وارزون را تجربه کرده باشید، با سلاح‌های آزار دهنده بسیاری روبه رو شده‌اید و این مشکل گریبان گیر بسیاری از کاربران شده بود. حال طبق اطلاعاتی جدید، سلاح های Modern Warfare 2 حداقل در زمان انتشار بازی با چنین مشکلی روبه رو خواهند بود.

اگر کمی به تریلرهای انتشار یافته از بازی Call of Duty Modern Warfare 2 توجه کرده باشید، متوجه می‌شوید که بسیاری از سلاح‌های این بازی با نسخه پیشین یکسان بوده و سلاح‌های یکسان، به معنای آزار دهندگی یکسان است و احتمالا در نسخه بتای این بازی که در پایان شهریور منتشر می‌شود نیز با این سلاح‌های آزار دهنده دست و پنجه نرم کنیم!

بدون شک بسیاری از ما زخم خورده این سلاح‌ها بوده‌ایم. با این حال ما بیش از همه آن‌ها، از یک سلاح می‌ترسیم! خاطرات تلخی را به یاد آورید که در بخش آنلاین مدرن وارفر یا کالاف دیوتی وارزون پس از ساعت‌ها تحقیق در صفحات شبکه‌های اجتماعی و البته بر حسب تجربه، بهترین لودآت ممکن را پیدا کرده و ساخته‌اید و در بدو ورود به بازی، حریف شما با آزار دهنده‌ترین ابزار یا بهترین است بگوییم سلاح تاریخ کالاف دیوتی یعنی Riot Shield در بازی ظاهر شده و تمام تیم شما را بدون هیچ مهارت خاصی از دم تیغ می‌گذراند. متاسفیم که بگوییم بازی Call of Duty Modern Warfare 2‌ نیز قرار است تجربیات تلخی را برای شما فراهم کند.

همانطور که تجربه داشته‌ایم، Riot Shield ضد ضربه است و دور زدن حریفی که این سلاح منفور را در دست دارد بسیار سخت و نزدیک به غیر ممکن است و به عبارت دیگر سلاح بهشتی کمپرها است! آن‌ها نقطه مورد نظر را پیدا کرده، روز زمین نشسته و پشت به دیوار و تنها با یک ضربه Riot Shield شما را از بین می‌برند. بدون شک اشخاص بسیاری از این عمل به عنوان تاکتیکی دفاعی حمایت کرده و آن را بدون مشکل می‌دانند، اما افراد بیشتری هستند که از این سلاح تنفر داشته و آن را نا عادلانه می‌دانند و به عبارت دیگر، زخم خورده تاکتیکی بدون نیاز به مهارت هستند!

با تمام این اوصاف، این سلاح منفور راه خود را به نسخه دوم سری بازی مدرن وارفر یافته و امیدواریم اکتیویژن (Activision) و اینفینیتی وارد (Infinity Ward) روشی برای ضعیف کردن آن پیدا کنند. شما اگر با دقت به آخرین تریلر منتشر شده از این بازی توجه داشته باشید، شاهد این سلاح منفور خواهید بود. ناگفته نماند که حضور این سلاح در تریلر بسیار کوتاه بوده و در یک چشم به هم زدن آن را از دست خواهید داد، با این حال ما عکس مربوط به این سلاح را در تریلر پیش‌تر در این مطلب گنجانده‌ایم.

ممکن است شما بگویید که این تریلر مربوط به بخش داستانی بازی بوده و ما به شما می‌گوییم طی تاریخ کالاف دیوتی، تمام سلاح‌های استفاده شده در بخش داستانی، در بخش آنلاین چند نفره بازی نیز حاضر بوده‌اند. پس آر پی جی، سی ۴، نارنجک، فلش بنگ و هر سلاح دیگری که بتوان با آن Riot Shield را از میان برداشت آماده کنید که نبردی سخت در راه است!

نسخه بتای بازی Call of Duty Modern Warfare 2 از روز ۲۵ شهریور ماه آغاز به کار می‌کند. شما می‌توانید اطلاعات کامل مربوط به نسخه بتای این بازی را در این مطلب مطالعه کنید. نسخه کامل بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ سپتامبر، برابر با ۶ آبان ماه برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه شخصی منتشر خواهد شد. کاربرانی که این بازی را پیش خرید کنند، یک هفته زودتر قادر به تجربه بخش داستانی آن خواهند بود. نظر شما درباره سلاح های Modern Warfare 2 چیست؟ شما چه پیشنهادی برای بهبود وضعیت دارید؟ منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا