سازندگان Valorant در مورد تعادل بازی می‌گویند

قبل از شکایت، اول یاد بگیرید

سازندگان Valorant در مورد تعادل بازی می‌گویند نیکان صبوری ۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
تعادل بازی Valorant

بازیکنان Valorant که از نبود تعادل در بازی شکایت دارد، به نظر می‌رسد که باید خودشان برای رفع این مشکل اقداماتی را انجام دهند.

بازی Valorant در این روز‌ها سر و صدا‌های بسیار زیادی راه انداخته است. به زعم بسیاری این عنوان تیراندازی اول شخص، ترکیب دو عنوان CS:GO و Overwatch است و به نظر می‌رسد که شرکت Riot Games برای این بازی، برنامه‌های بسیار جذاب و طولانی مدتی داشته باشد.

یکی از مهم‌ترین بحث‌های رایج در این نوع بازی‌ها، وجود تعادل و یا عدم تعادل است. با انتشار چند روزه‌ی این بازی بسیاری از بازیکنان، ادعا می‌کنند که برخی از توانایی شخصیت‌ها بسیار قوی بوده و شدیدا تعادل بازی را بر هم می‌زند. حال به تازگی دو تن از افراد کلیدی در توسعه‌ی بازی به نام‌های Salvatore Garozzo و Trevor Romleski در ویدویی در مورد آینده‌ی بازی و اهداف Valorant صحبت کردند. بخشی از صحبت آن‌ها در مورد تعادل سازی بازی بود. آن‌ها در این ویدیو گفتند:

ما اول از همه می‌خواهیم مطمئن شویم که بازیکنان برای حل مشکل مربوط به تعادل بازی، آن را حل کنند. آن‌ها باید از تمام مکانیک‌ها و قابلیت‌ها استفاده کرده و ببیند که آیا وقعا آن چیزی که می‌بینند، تعادل دارد یا خیر. در واقع می‌خواهیم به آن‌ها زمان یادگیری بدهیم

او در ادامه گفت که تولید کنندگان زمانی وارد این موضوع می‌شوند که موقعیت مناسب فراهم باشد. در واقع این یعنی اگر از تعادل و یا قوی بودن شخصیتی شکایت دارید به جای شروع به ابراز ناراحتی، ابتدا باید راه حل آن را پیدا کنید. خود Salvatore Garozzo و Trevor Romleski جزو بازیکنان سابق مسابقات CS:GO بودند. بیشتر فعالیت این دو روی بالانس بازی مربوط می‌شود.

در نهایت باید بگوییم که بازی در بتای محدود قرار دارد. بازیکنان می‌توانند با دیدن و دنبال کردن Valorant در توییچ شانس دست یافتن به کلید بازی را به دست بیاورند. در غیر این صورت باید تا انتشار بازی در تابستان امسال صبر کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا