برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

اطلاعات و شایعاتی تازه درباره نقشه‌های نسخه بعدی سری GTA انتشار یافت

نسخه بعدی سری GTA در شهر ریو دو ژانیرو برزیل؟

اطلاعات و شایعاتی تازه درباره نقشه‌های نسخه بعدی سری GTA انتشار یافت ۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
بخشی از نقشه احتمالی سری بعدی GTA

همیشه و همیشه اخبار و شایعات پیرامون سری GTA زیاد بوده و این نکته درباره نسخه بعدی GTA نیز صدق می‌کند. درحال حاضر بیشترین اخبار پیرامون نقشه نسخه بعدی GTA بوده که شباهت زیادی به واقعیت دارند.

درحدود دو هفته پیش عکسی از نقشه‌ای منتشر شد که به‌گفته افشاگران نقشه نسخه بعدی سری بازی GTA خواهد بود. تابدین لحظه هیچ خبر تازه مبنی بر صحت یا غلط بودن این شایعه منتشر نشده است. بااین حال یکی از مباحث اصلی جوامع طرفداران سری GTA این نقشه شده است. روز گذشته چندین طرفدار بازی GTA اعلام کردند که از کلیت فضای بازی مطلع شده‌اند و ریشه تمام حدس و گمان‌های آن‌ها همین نقشه منتشر شده بوده و اگر ادعای آن‌ها درست باشد، حداقل بخشی از داستان بازی در شهر ریو دو ژانیرو در کشور برزیل، یکی از معروف‌ترین شهرهای دنیای رخ خواهد داد.

چیزی که این اخبار و حدس‌ها را به واقعیت نزدیک می‌کند، چندین خبر و شایعه قدیمی هستند که طبق آن‌ها ما شاهد حضور بخشی از آمریکای جنوبی در نسخه بعدی سری GTA خواهیم بود. طبق این اخبار ما درکنار شهری در آمریکای جنوبی، در شهر وایس سیتی که اقتباس سری بازی GTA از شهر میامی در ایالت فلوریدای ایالات متحده است نیز حضور خواهیم داشت.

حال قصد داریم بررسی کوتاهی روی این شایعات داشته باشیم و ببینیم چرا این نقشه به شهر ریو اشاره دارد. این مبحث اولین بار شبکه اجتماعی ردیت باز شده و باید گفت که شباهت‌های زیادی میان نقشه لو رفته و نقشه شهر ریو وجود دارد. این شباهت‌ها نه‌تنها از لحاظ جغرافیای کلی و از بالا بسیار مشابه هستند، بلکه برخی مکان‌های مشخص شده در نقشه لو رفته نیز به مکان‌های مهم و دیدنی شهر ریو اشاره دارند. البته این نکته را نیز باید درنظر گرفت که برخی از این مکان‌ها نیز کاملا متفاوت بوده و با یکدیگر تقارن ندارند. نکته قابل تامل دیگر این است که گرچه همیشه نقشه‌ها و مکان‌های موجود در سری GTA برگرفته از واقعیت هستند، ولی به‌صورت کاملا دقیق طراحی نشده و همیشه تفاوت‌هایی با دنیای واقعی دارند.

همانطور که مشاهده می‌کنید شباهت‌های زیادی وجود داشته و بسیاری از این شباهت‌ها شگفت زده شده‌اند، ولی ما حتی نمی‌دانیم که آیا این نقشه لو رفته حقیقت داشته باشد. دلایل بسیاری برای واقعی بودن این نقشه لو رفته وجود دارد، ولی درعین حال دلایل نقض واقعی بودن این نقشه نیز کم نیستند.

به‌هرحال ما تا زمان اعلام رسمی از طرف راکستار یا Take-Two Interactive نباید هیچ شایعه‌ای را باور کنیم و درحال حاضر نیز هیچکدام از آن‌ها خبر یا نظر رسمی درباره این اتفاقات را منتشر نکرده و شکی نیست که منتشر نخواهند کرد. طبق اخبار دیگر ما فاصله نسبتا زیادی با معرفی و انتشار این بازی داشته و نباید منتظر خبر رسمی در آینده نزدیک باشیم. شما چه فکری می‌کنید؟ به‌نظر شما این نقشه حقیقت داشته و در نسخه بعدی سری بازی GTA با آن سروکار داریم؟ نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments