1%
  • 0/10

زمان انتشار فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها مشخص شد

زودتر از انتظار

زمان انتشار فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها مشخص شد ۰ ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
زمان انتشار فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها

رسانه The Hollywood Reporter در یکی از جدیدترین گزارش‌های اختصاصی خود سرانجام زمان انتشار فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها را اعلام کرده است.

آمازون چند سال پیش قراردادی را با شرکت تالکین استیت به امضا رساند تا سریالی بر اساس رمان‌های ارباب حلقه‌ها (The Lord of the Rings) بسازد؛ قراردادی که در حدود یک میلیارد دلار ارزش داشته و شامل پنج فصل می‌شود. سریال مزبور حدوداً پنج سال پس از انعقاد قرارداد تحت عنوان The Lord of the Rings: The Rings of Power و در قالب ۸ قسمت از طریق سرویس آمازون پرایم در دسترس علاقه مندان قرار گرفت.

سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power بطور کلی نقدهای مثبتی را دریافت کرد اما نتوانست مطابق انتظارات ظاهر شود. دلایل متعددی در رخ دادن این اتفاق دخیل بوده‌اند که برای مثال می‌توان به دور شدن از منبع اقتباس در برخی موارد، سرعت پایین روایت داستان و عدم نمایش نبردی عظیم اشاره کرد. البته این موارد باعث نشدند محصول آمازون به یکی از پربازدیدترین سریال‌های سرویس پرایم ویدیو تبدیل نشود.

خبرگزاری The Hollywood Reporter در یکی از گزارش‌های خود زمان انتشار فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها را اعلام کرده است. طبق آنچه در متن آمده، روند پخش قسمت‌های جدید در تاریخ نامشخصی از سال جاری میلادی آغاز می‌شوند. البته اطلاعاتی که هالیوود ریپورتر به اشتراک گذاشته، به همین مورد خلاصه نمی‌شود.

هالیوود ریپوتر در ادامه گزارش اختصاصی خود اعلام کرد پاتریک مک کی (Patrick McKay) و جی. دی. پین (J. D. Payne) قراردادشان را با استودیو آمازون به مدت سه سال دیگر تمدید کرده‌اند. اگرچه فصل دوم سریال The Rings of Power هنوز پخش نشده و مشخص نیست مطابق انتظارات ظاهر می‌شود یا خیر، آن‌ها کار روی فصل سوم را آغاز کرده‌اند.

پاتریک مک کی در یکی از مصاحبه‌های خود در سال ۲۰۲۲ میلادی گفته بود تولید فصل دوم سریال The Rings of Power ممکن است چند سالی طول بکشد. آن زمان گمان می‌رفت قسمت‌های جدید در سال ۲۰۲۵ یا ۲۰۲۶ میلادی از راه برسند. هر چند، دست اندرکاران بسیار خوش شانس بودند و یک ماه مانده به آغاز اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران، فاز فیلمبرداری را به انتها رساندند.

از آنجایی که کمپین تبلیغاتی فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها هنوز شروع نشده، بعید بنظر می‌رسد در تابستان پخش شود. آمازون احتمالاً آن را برای پخش در فصل پاییز در نظر دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments