زمان پخش فصل هفتم Rick & Morty کی خواهد بود؟

طرفداران چه زمانی باید منتظر بازگشت ریک و مورتی باشند؟

زمان پخش فصل هفتم Rick & Morty

بسیار از طرفداران بی‌صبرانه منتظر بازگشت سریال محبوب انیمیشنی ریک و مورتی هستند، اما زمان پخش فصل هفتم Rick & Morty از شبکه ادالت سویم (Adult Swim) کی خواهد بود؟

چند ماهی از پخش آخرین قسمت از فصل ششم سریال کمدی علمی تخیلی Rick & Morty در دسامبر ۲۰۲۲ می‌گذرد. این مجموعه تلویزیونی محبوب و پرطرفدار از سال‌ها پیش تا فصل دهم تمدید شده بود، اما اخیرا یکی از خالقان اصلی آن و همچنین صداپیشه دو شخصیت ریک و مورتی و تعداد زیادی از شخصیت‌های فرعی سریال یعنی جاستین رویلند (Justin Roiland) پس از مواجه شدن با اتهام خشونت خانگی و رفتن به دادگاه از سمت خود اخراج شد. بنابراین فصل‌های آینده Rick & Morty بدون حضور او ساخته خواهند شد و همچنین صداپیشه ریک و مورتی نیز تغییر پیدا خواهد کرد، هر چند هنوز مشخص نشده که چه کسی جایگزین جاستین رویلند خواهد شد.

حالا به تازگی حساب رسمی توییتر این سریال تائید کرده که به‌زودی زمان پخش فصل هفتم Rick & Morty را اعلام خواهد کرد. طبق این اعلامیه، تاریخ آغاز پخش این فصل در تاریخ ۲۱ آگوست (۳۰ مرداد) به صورت رسمی اعلام خواهد شد. طبق گزارشی که مدتی پیش از سوی رسانه French outlet Premiere منتشر شده بود، شبکه ادالت سویم در نظر دارد تا پخش جدیدترین فصل Rick & Morty را از ماه سپتامبر (شهریور یا مهر ۱۴۰۲) آغاز کند.

شبکه ادالت سویم رسما اعلام کرده که تمام دیالوگ‌هایی که جاستین رویلند برای فصل هفتم این مجموعه تلویزیونی ضبط کرده بود، توسط صداپیشه جدید مجددا ضبط خواهد شد و از هیچ کدام از صداهای جاستین رویلند دیگر استفاده نمی‌شود. اگرچه اخراج فردی که تاثیر زیادی در موفقیت این سریال داشته، برای طرفداران خبر ناامید کننده‌ای است، اما سازندگان به هواداران اطمینان داده‌اند که حتی بدون وجود جاستین رویلند نیز آن‌ها قادر هستند تا به بهترین شکل Rick & Morty را ادامه دهند.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا