زمان پخش فصل هفتم ریک و مورتی رسما مشخص شد

پدربزرگ و نوه دوست‌داشتنی به‌زودی برمی‌گردند

زمان پخش فصل هفتم ریک و مورتی

شبکه ادالت سویم (Adult Swim) به تازگی رسما زمان پخش فصل هفتم ریک و مورتی را مشخص کرده است. سریال انیمیشنی Rick and Morty تا فصل دهم تمدید شده است.

مدتی پیش شبکه ادالت سویم اعلام کرد که به‌زودی تاریخ بازگشت سریال کمدی علمی-تخیلی خود را مشخص خواهد کرد. حالا زمان پخش فصل هفتم ریک و مورتی رسما اعلام شده است.

سریال Rick and Morty که در حال حاضر تا فصل دهم تمدید شده، قرار است تا در فصل هفتم با یک تغییر بسیار بزرگ همراه شود. جاستین رویلند (Justin Roiland) یکی از دو خالق اصلی این مجموعه تلویزیونی که صداپیشگی ریک و مورتی و چندین شخصیت دیگر را بر عهده داشته، مدتی پیش به دلیل اتهامات وارد شده به او که البته هیچ کدامشان ثابت نشد و دادگاه رویلند را بیگناه شناخت، توسط ادالت سویم اخراج شد و اکنون دیگر هیچ نقشی در تولید سری Rick and Morty ندارد.

همچنین اعلام شده که تمام صداهایی که جاستین رویلند برای فصل هفتم ریک و مورتی ضبط کرده بود، از این سریال حذف شده‌اند و اکنون صداپیشگان جدیدی به جای شخصیت‌ها او صحبت می‌کنند، با این حال در حاضر جایگزین یا جایگزین‌های جاستین رویلند معرفی نشده‌اند.

حالا حساب کاربری توییتر رسمی Rick & Morty به تازگی اعلام کرد که آغاز پخش فصل هفتم این مجموعه تلویزیونی از تاریخ ۱۵ اکتبر ۲۰۲۳ (۲۴ مهر ۱۴۰۲) ساعت ۰۶:۳۰ به وقت تهران شروع خواهد شد.

جاستین رویلند تنها از سریال ریک و مورتی کنار گذاشته نشد. او یکی از موسسین استودیوی Squanch Games، سازنده بازی‌های Trover Saves the Universe و High on Life بود که پس از جنجال‌هایی که برایش پیش آمد، آنجا را ترک کرد. علاوه بر آن یکی از خالقان و صداپیشگاه سریال انیمیشنی Solar Opposites برای هولو (Hulu) نیز بود و این شبکه تمام همکاری‌های خود با او را قطع و صداپیشه جدیدی را جایگزینش کرد. او تهیه‌کننده یکی دیگر از سریال‌های انیمیشنی هولو با نام Koala Man نیز بود.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا