فصل چهارم ریک و مورتی را همین حالا به‌صورت رایگان تماشا کنید

قسمت‌های بعدی سریال، در سال جاری منتشر می‌شوند

فصل چهارم ریک و مورتی

برای طرفدارانی که موفق به دیدن فصل چهارم سریال ریک و مورتی نشدند، فرصتی ایجاد شده که بتوانند به صورت آنلاین و رایگان این انیمیشن را ببینند.

به تازگی فصل جدید سریال محبوب ریک و مورتی منتشر شد که بسیار دیدنی بود و مثل همیشه طرفدارانش را غافلگیر کرد. تا امروز نیمه اول فصل چهار این سریال منتشر شده و خبر خوب این است که سازندگان ریک و مورتی تصمیم دارند هفتاد قسمت دیگر به این مجموعه اضافه کنند. همچنین Adult Swim اعلام کرده که قرار است این سریال مجموعا ده فصل داشته باشد، در واقع به جز چهار فصلی که تا الان منتشر شده، شش فصل دیگر ساخته خواهد شد. تا امروز پنج قسمت از فصل چهارم منتشر شده و پنج قسمت باقی مانده در سال جاری عرضه خواهد شد.

ریک و مورتی توسط شبکه‌ی Adult Swim و به کارگردانی Justin Roiland و Dan Harmon ساخته شده است و یکی از محبوب‌ترین سریال‌های درحال پخش به‌حساب می‌آید که توانسته نمره‌های بالایی از معتبرترین رسانه‌ها کسب کند. این عنوان فقط یک انیمیشن با داستان‌های علمی‌ تخیلی نیست و از واقعیت‌های زندگی الهام گرفته است. جدا از جذابیت‌های بصری و داستان‌های سرگرم‌کننده، این مجموعه در مورد فلسفه، سیاست، نژاد پرستی، افراط‌گری، جامعه‌شناسی، توانایی‌ها و ضعف‌های بشر، خوشحالی‌ و افسردگی و موضوعات دیگری با ما صحبت می‌کند. در واقع دلایل زیادی برای علت محبوبیت این سریال وجود دارد که یکی از آن‌ها می‌تواند ایجاد حس همزاد پنداری بین بیننده و کاراکترها باشد. شاید هم آرزوی طبیعی انسان‌ها برای سفر به فضا و ورود به دنیاهای مختلف باعث شده تا مردم جذب Rick and Morty شوند.

در فصل چهارم ریک و مورتی شاهد بازگشت کاراکترهای فرعی همچون Meseeks و آقای Poopy Butthole بودیم و در ادامه فصل قرار است Sam Niell ،Matthew Broderick ،Sherri Shephard ،Elon Musk ،Taika Waititi و مهمان‌های دیگری به ماجراجویی‌ ریک و مورتی بپیوندند. برای طرفدارانی که هنوز نتوانستند نیمه اول فصل چهارم را ببینند، Adult Swim ترتیبی داده که همه بتوانند در وبسایت رسمی این شبکه، به صورت آنلاین بخش اول فصل را تماشا کنند و هزینه‌ای هم نپردازند. درواقع سازندگان این مجموعه به انسجام دیدن این سریال از سوی بینندگان اهمیت زیادی می‌‌دهند تا طرفداران از حال و هوای ماجراجویی‌های این دو شخصیت دوست داشتنی دور نشوند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا