#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر قسمت‌های پایانی فصل پنجم ریک و مورتی از راه رسید

این ویدیو حدودا یک دقیقه زمان دارد

شبکه ادالت سوییم ساعاتی قبل تریلر قسمت‌های پایانی فصل پنجم ریک و مورتی را در فضای مجازی منتشر کرد که چندان طولانی نیست.

Rick and Morty یک سریال انیمیشنی، سیتکام و علمی-تخیلی است که توسط جاستین رویلند (Justin Roiland) و دن هارمون (Dan Harmon) ساخته شد و روی ماجراجویی‌های ریک سانچز و نوه‌اش مورتی اسمیت تمرکز دارد. ریک، یک دانشمند نابغه بوده و مورتی هم نوجوانی خوش اخلاق است اما اعتماد به نفس چندانی نداشته و معمولا عام اضطراب و استرس است. بد نیست بدانید محصول شبکه ادالت سوییم طی سال‌های گذشته طرفداران زیادی در سراسر جهان پیدا کرده است.

ادالت سوییم به وعده خود عمل کرد و اولین قسمت فصل پنجم Rick and Morty را اواخر ژوئن سال جاری میلای روی آنتن برد. پس از انتشار قسمت هشتم، طرفداران پروپاقرص سریال خود آماده می‌کردند تا در ۱۵ آگوست پای تماشای قسمت نهم بنشینند که گروهی از کاربران فضای مجازی متوجه شدند نام ریک و مورتی جایی در لیست برنامه‌های شبکه ندارد. این اتفاق چند روز بعد تکرار شد تا مخاطبان به اطمینان برسند قسمت جدید در ۲۲ آگوست هم پخش نخواهد شد. در پی این اتفاق، گمانه‌زنی‌هایی به وجود آمد مبنی اینکه پخش سریال با وقفه مواجه شده است؛ گمانه‌زنی‌هایی که تایید شدند.

ادالت سویم اخیرا تریلر قسمت‌های پایانی فصل پنجم ریک و مورتی را منتشر کرده تا علاقه‌مندان پای تماشای آن بنشینند. این ویدیو حدودا یک دقیقه زمان داشته و شخصیت‌های اصلی را نشان می‌دهد که رابطه چندان خوبی ندارند. با شدت گرفتن اختلاف، مورتی از ریک می‌خواهد تا جایگزینش کند. دانشمند دیوانه که ظاهرا منتظر شنیدن چنین جمله‌ای بوده، به سرعت سراغ گردونه شانس می‌رود تا بتواند جایزگزینی برای نوه‌اش بیابد. در انتهای ویدیو، گردونه ایستاده و مشخص می‌شود دو کلاغ از این پس دستیاران ریک خواهند بود.

فصل پنجم ریک و مورتی تا به اینجای کار موارد مهمی را فاش کرده است؛ برای مثال، در یکی از قسمت‌ها مشخص می‌شود چرا دیگر نسخه‌های ریک سانچرز از او متنفر هستند. با این حال، تعداد قابل‌توجهی طرفداران به هیچ وجه از کیفیت فصل پنجم رضایت ندارند. برای اثبات این ادعا کافی است به فروم Reddit رفته و باخوردهایشان را مطالعه کنید. یکی از کاربران مدعی است: «فصل چهارم شگفت‌انگیز نبود اما حال هوای ریک و مورتی را در خود داشت. فصل پنجم به غیر از قسمت اول به هیچ وجه آن چیزی نیست که انتظارش را داشتم.» یا فردی دیگر گفت همچنان از تماشای سریال لذت می‌برد اما ظاهرا اعضای تیم نویسندگی هیچ درکی از شخصیت‌های داستان ندارند.

اگرچه فصل پنجم ریک و مورتی نتوانسته نظر مثبت طرفداران را جلب کند، به نظر نمی‌رسد بخواهند سریال را نیمه کاره رها کنند. آن‌ها تصمیم گرفته‌اند فرصت را بیشتری در اختیار تیم نویسندگی قرار دهند؛ زیرا تغییر اعضای تیم طی فصل‌های مختلف یک اتفاق عادی در صنعت تولید سریال به شمار می‌رود.

قسمت‌های پایانی فصل پنجم Rick and Morty به صورت پشت سر هم و در تاریخ ۱۵ شهریور سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۵ سپتامبر) پخش خواهند شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا