انیمه جدید Rick and Morty به مناسبت هالویین ۲۰۲۱ منتشر شد

و این داستان توستر هوشمند...

انیمه جدید Rick and Morty

انیمه جدید Rick and Morty از راه رسیده تا دوران هالویین را به طرفداران ادالت سوییم (Adult Swim) تبریک بگوید. سریال انیمیشنی Rick and Morty  که  مخصوص رده سنی بزرگسال است را امروزه تقریبا همه می‌شناسند و شیفته شخصیت‌های جذاب آن یعنی خانواده سانچز ریک، مورتی، سامر، جری و بث هستند. 

هم اکنون با نزدیک‌تر شدن به ایام هالویین شبکه ادالت سوییم، تولید کننده این مجموعه تلویزیونی پر طرفدار انیمه‌ای کوتاه به مناسبت جشن هالویین در نظر گرفته که در آن ریک و مورتی به کشور ژاپن سفر می‌کنند. 

اولین انیمه کوتاه منتشر شده از فرنچایز ریک و مورتی انیمه “Samurai & Shogun” بود که در بهار سال ۲۰۲۰ منتشر شده و توجه مخاطبین و طرفداران را به خود جلب کرد.

با موفقیت این انمه کوتاه که به احترام تولید کنندگان انیمه در سراسر جهان ساخته شده بود، ساخت انیمه‌های متفاوت ریک و مورتی ادامه پیدا کرد تا که روز گذشته جدیدترین انیمه سریال Rick and Morty تحت عنوان The Great Yokai Battle of Akibahara منتشر شده و این بار داستانی ترسناک را روایت می‌کند. 

تا کنون قسمت‌های ویژه جالبی خارج از برنامه خود سریال از فرنچایز ریک و مورتی پخش شده که همواره نظر طرفداران را به خود جلب کرده است. علاوه بر انیمه Samurai & Shogun قسمت‌های دیگری مانند Bushworld Adventures، Rick and Morty vs. Genocider، Rick + Morty in the Eternal Nightmare Machine و Summer Meets God (Rick Meets Evil) خارج از داستان خود سریال منتشر شده و ماجرای اورجینال خود را تعریف می‌کنند. 

 

انیمه جدید Rick and Morty: The Great Yokai Battle of Akibahara

انیمه جدید Rick and Morty

در انیمه The Great Yokai Battle of Akibahara ریک توستری منحصر به فرد به مورتی معرفی می‌کند که هوشمند بوده و قابلیت‌های جالبی دارد. با این حال برای کامل‌تر کردن عملکرد هوش مصنوعی این توستر ریک به یک قطعه خاص نیاز دارد که تنها در منطقه Akibahara در کشور ژاپن موجود است.

ریک و مورتی به ناچار به ژاپن سفر می‌کنند تا این قطعه مورد نیاز را بدست بیاورند اما مشخصا اوضاع به همین سادگی پیش نخواهد رفت. ریک و مورتی باری دیگر به دردسر افتاده و وسط دعوایی بزرگ، عجیب و ترسناک که هرگز انتظار آنرا نداشتند گیر می‌کنند. 

فصل پنجم سریال ریک و مورتی تابستان سال جاری به پایان رسیده و طرفداران هم اکنون منتظر فصل ششم این اثر هستند. پیش‌تر ادالت سوییم اعلام کرده بود که سریال ریک و مورتی را تا هفت فصل ادامه خواهد داد و هم اکنون نیز کار ساخت فصل‌های شش و هفت آغاز شده است. با این حال هنوز مشخص نیست که چه زمانی فصل ششم برای استریم آماده می‌شود و تاریخ انتشار هیچ یک از این دو فصل مشخص نیست. 

با توجه به اتمام فصل پنجم و وضعیت نامشخص پخش فصل‌های آینده فرنچایز Rick and Morty شبکه ادالت سوییم از انیمه‌های کوتاه و قسمت‌های ویژه جداگانه برای زنده نگه داشتن هیجان و انتظار در دل طرفداران خود استفاده کرده که به نظر می‌رسد روش مناسب و کاربردی را در پیش گرفته است. 

انیمه جدید The Great Yokai Battle of Akibahara که ده دقیقه به طول می‌انجامد را می‌توانید در کانال یوتیوب شبکه Adult Swim تماشا کنید. 

1 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا