بازگشت دنیل کریگ در قسمت دوم Knives Out قطعی است

به غیر از این، هیچ چیز دیگری قطعی نشده است

قسمت دوم Knives Out

ریان جانسون، کارگردان آمریکایی، در مصاحبه‌ی اخیر خود با خبرنگار ورایتی اعلام کرد تاکنون تنها بازگشت دنیل کریگ در قسمت دوم Knives Out قطعی شده است.

شرکت لاینزگیت از نوامبر سال گذشته‌ی میلادی Knives Out را روی پرده‌ی نقره‌ای برد که نه تنها بازخوردهای مثبتی را از سوی مخاطبان و و منتقدان دریافت کرد، بلکه توانست عملکرد بسیار خوبی را از خود در باکس آفیس بر جای بگذارد؛ این اثر رازآلود تاکنون در حدود ۳۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته است. جدیدترین ساخته‌ی ریان جانسون (Rian Johnson) قصه‌ی یک قتل را روایت می‌کند؛ نویسنده‌ی مشهور و ثروتمند رمان‌های جنایی مدت کوتاهی پس از جشن تولد ۸۵ سالگی به طرز مشکوکی کشته می‌شود. در چنین شرایطی، یک کارآگاه خصوصی وارد ماجرا می‌شود تا پرده از این راز بردارد.

دو روز پیش مراسم اسکار برگزار شد و افراد شناخته شده‌ی بسیاری از جمله ریان جانسون در آن حضور پیدا کردند. حضور جانسون این فرصت را برای خبرنگاران وب سایت‌های مختلف به‌وجود آورد تا سوالات خود را درباره‌ی قسمت دوم فیلم Knives Out مطرح کنند؛ به‌خصوص اینکه ساخت آن به‌ طور رسمی در دستور کار قرار گرفته است. جانسون در پاسخ به سوال خبرنگار ورایتی که پرسیده بود چه برنامه‌هایی برای این فیلم دارد گفت به جز بازگشت دنیل کریگ (Daniel Craig) برای ایفای نقش بنویت بلانک (شخصیت اصلی فیلم Knives Out) هیچ چیز دیگری قطعی نشده و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. او همچنین گفت قصدش این است که مانند رمان‌های پوآرو، بنویت بلانک در هر قصه با شخصیت‌های جدیدی ملاقات کند:

دنیل کریگ قرار است نقش بنویت بلانک، کارآگاه قصه را ایفا کند. به‌ غیر از این، هیچ چیز دیگری قطعی نشده است؛ زیرا قرار است از تیم بازیگری کاملا جدیدی استفاده کنیم.

در قسمت اول Knives Out بازیگران شناخته‌ شده‌ی بسیاری حضور داشتند که برای مثال می‌توان به آنا د آرماس (Ana de Armas)، کریس ایوانز (Chris Evans)، مایکل شنون (Michael Shannon)، کاترین لانگفورد (Katherine Langford) و جیمی جی کرتیس (Jamie Lee Curtis) اشاره کرد. طبق صحبت‌های ریان جانسون در جریان مراسم اسکار، هیچ یک از این بازیگران در قسمت دوم حضور نخواهند داشت. خبرنگار ورایتی در ادامه‌ پرسید ریان جانسون چه افرادی را در نظر دارد. او هم در پاسخ گفت:

می‌خواهم همه در این فیلم باشند. [خطاب به خبرنگار] یک سنگ بردار و به سمت حاضران روی فرش قرمز پرتاب کن. بدون شک به فردی برخورد می‌کند. می‌خواهم همان فرد در فیلم حضور داشته باشد.

کارگردان فیلم Looper پیش از این هم مصاحبه‌ای را با قسمت دوم Knives Out انجام داده بود. ریان جانسون در آن زمان گفته بود:

در ذهنم چندان به دنباله فکر نمی‌کنم. از زمانی که کار روی قسمت دوم را آغاز کردیم، به‌طور مداوم به این فکر می‌کنم در راهی قدم بگذاریم که آگاتا کریستی (Agatha Christie) برای رمان‌های پوآرو در پیش گرفت. منظور من لوکیشن، شخصیت‌ها و رازهای کاملا جدید در هر قسمت است. بدین ترتیب، دست شما برای انجام کارهای مختلف در هر قصه باز است. فکر می‌کنم ایده‌ی بسیار جالبی باشد.

در پایان، لازم به ذکر است که نسخه‌ی دیجیتالی فیلم Knives Out هم اکنون در دسترس بوده و نسخه‌ی بلوری هم در تاریخ ۶ اسفند (مصادف با ۲۵ فوریه) منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا