ادامه‌ی فیلم Knives Out به طور رسمی در دستور کار قرار گرفت

موفقیت فیلم تهیه‌کنندگانش را برای ادامه‌ی آن وسوسه کرده است

ادامه‌ی فیلم Knives Out

دو تن از تهیه‌کنندگان شرکت Lionsgate به طور رسمی از ساخت ادامه‌ی فیلم موفق Knives Out ساخته‌ی رایان جانسون خبر دادند.

فیلم سینمایی Knives Out به کارگردانی رایان جانسون و با حضور بازیگران مشهوری چون «دنیل کریگ»، «کریس اونز»، «مایکل شنون» و «تونی کولت» توانست یکی از بهترین فیلم‌های سال ۲۰۱۹ میلادی لقب بگیرد و با نزدیک به ۲۹۵ میلیون دلار فروش، در گیشه هم بسیار موفق عمل کند. حال شرکت Lionsgate تهیه‌کننده‌ی اصلی فیلم مقدماتی را برای ساخت یک ادامه تدارک دیده است.

مدیرعامل و یکی از مدیران بخش سینمایی این شرکت در جلسه‌ای که با تحلیل‌گران وال استریت در پنجشنبه‌ی هفته‌ی گذشته داشتند، از برنامه‌های خود برای ساخت ادامه‌ی فیلم Knives Out و همچنین قسمت چهارم از سری John Wick صحبت کردند. اکران فیلم سینمایی «جان ویک ۴» برای تاریخ ۲۱ می ۲۰۲۰ (۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) همزمان با اکران قسمت چهارم «ماتریکس» برنامه‌ریزی شده است.

رایان جانسون کارگردان فیلم که در کارنامه‌ی خود آثار مطرحی چون Brick، Looper و Star Wars: The Last Jedi را دارد، در مصاحبه‌های مختلف عنوان کرده بود که به ساخت ادامه‌ای برای Knives Out با حضور دوباره‌ی دنیل کریگ در نقش Benoit Blanc و یک پرونده‌ی جدید علاقه دارد.

شرکت Lionsgate به لطف Knives Out و همچنین John Wick: Chapter 3 – Parabellum در سه ماه پایانی سال ۲۰۱۹ توانست ۴۷۳.۹ میلیون دلار درآمد کسب کند که سودی ۴۹ میلیون دلاری برایش به همراه داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا