برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

لیست استخدام نیروی استودیو Respawn به توسعه IP جدید با سبک RPG اشاره دارد

احتمال انتشار عنوانی جدید مشابه با Star Wars Jedi Fallen Order

لیست استخدام نیروی استودیو Respawn به توسعه IP جدید با سبک RPG اشاره دارد ۰ ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
سبک احتمالی IP جدید استودیو Respawn

مدتی نسبتا طولانی‌ست که اخبار فضای مجازی حاکی از توسعه IP جدید توسط استودیو Respawn هستند. حال انتشار لیست استخدام نیروی جدید از طرف آن‌ها، باعث شده ما اطلاعاتی هرچند جزئی درباره این عنوان کسب کنیم.

استودیو Respawn پس از انتشار عنوان Titanfall در سال ۲۰۱۴ توانست محبوبیتی خیره کننده کسب کند. برای بسیاری، عنوان Titanfall یکی از انقلابی‌ترین و نوآورانه‌ترین بازی‌ها در زمان خود بود و به‌لطف ویژگی‌های منحصر به‌فرد توانست معنایی تازه به بازی‌های Fast-Pace اول شخص بدهد. این محبوبیت با انتشار عنوان Titanfall 2 بیش از پیش شد. پس از پیوستن استودیو Respawn به شرکت EA، آن‌ها دو عنوان دیگر یعنی Apex Legends و Star Wars Jedi Fallen Order را منتشر کردند که آن‌ها نیز با سیلی از انتقادات مثبت روبه‌رو شده و این استودیو را تبدیل به یکی از محبوب‌ترین استودیوهای سال‌های اخیر کردند.

حال چند ماهی از اخبار توسعه IP جدید توسط این استودیو می‌گذرد. گرچه هیچگونه خبر رسمی از طرف استودیو یا شرکت EA منتشر نشده، لیست استخدام نیروی استودیو که در وبسایت رسمی آن‌ها انتشار یافته، می‌تواند اطلاعاتی ناچیز و البته بسیار مهم را در اختیار ما قرار دهد. طبق اطلاعات منتشر شده در این لیست، استودیو Respawn به‌دنبال یک طراح ارشد مبارزات بسیار با استعداد بوده که با «کنترل مکانیک، طراحی دشمن، رفتارهای متفاوت هوش مصنوعی، مبارزه/اسلحه، طراحی کلاس، پیشرفت/مهارت، داستان و رویارویی با باس‌ها» آشنایی کامل داشته باشد.

گرچه اطلاعات منتشر شده می‌توانند در سبک بازی‌های زیادی پیدا شوند، ولی موفقیت عنوان اخیر آن‌ها یعنی Star Wars Jedi Fallen Order استودیو را به سمت عنوانی دیگر با سبکی مشابه فراخوانده است. درسوی دیگر، توسعه یک IP جدید با سبک نقش آفرینی پس از شکست EA در این سبک با بازی‌های Mass Effect Andromeda و Anthem نیز بسیار محتمل است.

ماه آینده شرکت EA مراسم سالانه EA Play Event را برگزار خواهد کرد که ما طی آن انتظار پرداختن به پروژه‌های آینده، اشاره یا حتی رونمایی از IP جدید استودیو Respawn را داریم. شما چه فکری می‌کنید؟ با توجه به جزئیات لیست استخدام نیروی این استودیو، فکر می‌کنید آن‌ها درحال توسعه عنوان جدید خود در چه سبکی هستند؟ منتظر نظرات شما هستیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments