1%
  • 0/10

استودیو جدید ریسپاون با هدف تمرکز روی بازی Apex Legends تاسیس شد

شعبه ونکوور کار خودش را با ۸۰ عضو آغاز کرده است

استودیو جدید ریسپاون با هدف تمرکز روی بازی Apex Legends تاسیس شد ۰ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
استودیو جدید ریسپاون

ریسپاون، به تازگی استودیو جدید خودش را با هدف تمرکز روی بازی Apex Legends در ونکوور کانادا تاسیس کرده است.

به‌تازگی، استودیو ریسپاون اینترتیمنت (Respawn Entertainment) اقدام به تاسیس دومین استودیو خود کرده است. استودیوی تازه این شرکت واقع در ونکوور است و به طور ویژه‌ای روی توسعه‌ی بازی بتل رویال Apex Legends تمرکز خواهد داشت. جالب است بدانید که یکی از شعب شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) هم در همین شهر واقع شده و این می‌تواند به ارتباط ریسپاون با این کمپانی بزرگ بازی‌سازی کمک زیادی کند.

لازم به ذکر است که ریسپاون با استخدام نیروهای همین شرکت الکترونیک آرتز کار خودش را شروع کرد و حالا این استودیو تصمیم گرفته تا نیروهای جدیدی خارج از الکترونیک آرتز هم به استخدام خودش در آورد. شعبه ونکوور این استودیو در حال حاضر  ۸۰ توسعه دهنده دارد که به رهبری هنری لی (Henry Lee) و استیون فریرا (Steven Ferreira) حدود هشت ماهی می‌شود که کار خودش را آغاز کرده است.

استودیو اصلی ریسپاون، در ایالت کالیفرنیا واقع شده و افرادی که ذکر شد از همین محل به استودیو جدید در ونکوور منتقل شده‌اند؛ البته این‌طور نیست که استودیو کالیفرنیا ریسپاون دیگر کاری با Apex Legends ندارد بلکه همچنان آنها به استودیو ونکوور در توسعه‌ی محتوای جدید برای این بازی کمک خواهند کرد، اما دیگر تمرکز اصلی آنها روی این عنوان بتل رویال نخواهد بود.

بدون شک، ریسپاون تا ابد روی Apex Legends تمرکز نخواهد کرد و این بدین معنی است که در آینده، با توجه به اینکه این استودیو نیروهای جدیدی خارج از شرکت الکترونیک آرتز هم استخدام کرده، بازی‌های جدیدی خواهد ساخت. به نظر می‌رسد دنباله‌ی بازی موفق Star Wars Jedi: Fallen Order در حال حاضر در دست ساخت قرار دارد. در کنار این بازی، بسیاری از گیمرها منتظر رونمایی از Titanfall 3 هم هستند و انتظار دارند که در نسل آینده‌ی کنسول‌های بازی بتوانند نسخه‌ی جدیدی از این مجموعه را تجربه کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments