ساخت دنباله‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order رسما تایید شد

مجموعه‌ی جدیدی از جنگ ستارگان در راه است!

ساخت دنباله‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order رسما تایید شد حمید توحیدلو ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
دنباله‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order

شرکت نامدار الکترونیک آرتز (Electronic Arts) چندی پیش در جریان جلسه‌ی گزارش مالی سه ماه اخیر خود رسما از ساخت و توسعه‌ی دنباله‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order خبر داد.

بیش از پنج ماه از انتشار جدیدترین بازی مجموعه‌ی جنگ ستارگان به نام Star Wars Jedi: Fallen Order می‌گذرد. اثری که برخلاف چند نسخه‌ی آخر این مجموعه بازی، فقط و فقط روی بخش تک‌نفره‌ی داستانی تمرکز کرده و ماجرای فرار یک جدای از امپراتوری را به تصویر می‌کشد. این بازی به لطف پایبندی به المان‌های مهم سری استار وارز و روایت داستان هیجان‌انگیز فراتر از انتظار شرکت الکترونیک آرتز عمل کرده و با توجه به فروش بسیار بالا در سراسر جهان، نه تنها تا به امروز موفقیت‌های زیادی را برای سازنده‌ی خود به همراه آورده، بلکه به عنوان پرفروش‌ترین بازی این سری نیز شناخته می‌شود. بر اساس این موفقیت چشم‌گیر، چند وقتی است که شایعه‌‌ها و گمانه‌زنی‌های متعددی در خصوص دنباله‌ی این اثر به گوش می‌رسد که گویا کمپانی سرشناس EA و استودیوهای زیرمجموعه‌ی آن در طول سال‌های اخیر روی خلق نسخه‌های مختلفی از جنگ ستارگان مشغول به کار هستند.

با افزایش این گزارش‌ها، لو رفتن اطلاعاتی از نسخه‌ی جدید بازی در شعبه‌ی اروپای فروشگاه رسمی پلی‌استیشن و انتشار آگهی استخدام در استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment)، سرانجام شرکت الکترونیک آرتز ساعاتی پیش در جلسه‌ی گزارش مالی چند ماه اخیر خود به این گمانه‌زنی‌ها واکنش نشان داد و در حضور جمعی از مدیران و سرمایه‌گذارن طی پیامی رسما اعلام کرد که ساخت و توسعه‌ی دنباله‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order در دستور کار قرار دارد. آقای اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، مدیر عامل شرکت EA، در این نشست اشاره کرد که ماجرای «استار وارز جدای: فالن اوردر» به پایان نرسیده و این عنوان در واقع شروع یک مجموعه‌ی کامل خواهد بود.

اندرو ویلسون در این خصوص می‌گوید:

[Star Wars Jedi: Fallen Order] اولین نسخه از یک مجموعه‌ی کاملا جدید [در سری جنگ ستارگان] است.

همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردم، ساخت دنباله‌ی استار وارز جدای: فالن اوردر موضوع عجیب و دور از انتظاری نیست، چرا که این عنوان به موفقیت‌های بسیار ارزشمندی دست یافته و در طرف دیگر، حسابی در میان عاشقان و هواداران پر و پا قرص سری جنگ ستارگان محبوب شده است. علاوه بر این، اگر خاطرتان باشد، طی جلسه گزارش مالی سال گذشته‌ی الکترونیک آرتز بود که آقای بلیک یورگنسن (Blake Jorgensen)، مدیر مالی این کمپانی، اعلام کرد که میزان فروش بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بیش از ده میلیون نسخه در سراسر جهان رسیده است؛ رقمی که برای یک بازی تک‌نفره‌ی داستانی بی‌نظیر است.

دنباله‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order

در ادامه‌ی جلسه‌ی گزارش سه ماهه‌ی چهارم سال مالی ۲۰۲۰ الکترونیک آرتز، آقای اندرو ویلسون به صراحت اعلام کرد که تا به امروز بالغ بر ۱۰ میلیون بازیکن به تجربه‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order پرداخته‌اند. همچنین، چند روز پیش بود که توسعه‌دهندگان به مناسبت روز جنگ ستارگان، به‌روزرسانی رایگانی را تقدیم کاربران کردند و در پی آن، محتواهای جدیدی از جمله حالت New Journey +، لباس‌ها، سلاح و محیط‌های جدیدی به بازی اضافه شد.

لازم به ذکر است که شما در حال حاضر می‌توانید بازی داستان محور Star Wars Jedi: Fallen Order را روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی تجربه کنید. در صورتی که همچنان در خرید بازی مردد هستید یا اطلاعات چندان زیادی در خصوص داستان و گیم‌پلی آن ندارید، پیشنهاد می‌کنم که بررسی این اثر به قلم سید مجتبی محمودی در رسانه‌ی سرگرمی را از دست ندهید.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با دنباله‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order چیست؟ به نظر شما، شرکت الکترونیک آرتز و استودیوی ریسپاون انترتینمنت به سراغ روایت کدام ماجرا از دنیای جنگ ستارگان می‌روند؟ شما چه انتظاراتی از این عنوان مورد انتظار دارید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و سایر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا