1%
  • 0/10

ساخت بازی مندلورین لغو شده است

در پی اخراج الکترونیک ارتز

ساخت بازی مندلورین لغو شده است ۰ ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی مندلورین

با استناد بر بیانیه اخیر شرکت الکترونیک آرتز، استودیوی ریسپاون اینترتینمنت ساخت بازی استار وارز مندلورین را لغو کرده است.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که به دنبال موج تعدیل کارمندها در مایکروسافت و سونی، این بار شرکت الکترونیک آرتز به تازگی حدود ۵ درصد از اعضای خود را اخراج کرده است. این موضوع توسعه چندین پروژه شرکت را تحت تاثیر قرار داده و متاسفانه منجر به لغو ساخت برخی از آن‌ها نیز شده است.

یکی از بازی‌های معرفی نشده استودیو ریسپاون اینترتینمنت، بازی جدید Star Wars Mandalorian بود که داستان یک مندلور را روایت می‌کرد. با این حال، به خاطر تعدیل نیرو و تمرکز روی آی‌پی‌های دیگر، به نظر می‌رسد که شرکت الکترونیک آرتز دستور لغو این پروژه را صادر کرده است.

بر اساس بیانیه اخیر لورا میله، رئیس بخش سرگرمی و فناوری شرکت الکترونیک آرتز، استودیوی ریسپاون اینترتینمنت روند توسعه بازی اکشن اول شخص تیراندازی جنگ ستارگان به نام مندلورین را متوقف کرده تا ضمن پشتیبانی از مجموعه‌ها و عناوین حال حاضر، روی ساخت بازی‌های کاملا جدید تمرکز کند.

لورا میله در این زمینه توضیح می‌دهد:

ما تصمیم گرفتم تا از ساخت اولیه بازی شوتر اول شخص جنگ ستارگان فاصله بگیریم تا ضمن پشتیبانی از آثار خود، روی پروژه‌های جدید تمرکز کنیم. خداحافظی با یک پروژه همواره کار سخت و دشواری است و این تصمیم برگرفته از استعداد، سرسختی و اشتیاق تیم سازنده برای بازی نیست.

لازم به ذکر است که بر اساس گزارش‌های قبلی، به نظر می‌رسد که ریسپاون اینترتینمنت در حال حاضر روی ساخت بازی جدید استار وارز جدای فعالیت می‌کند که البته هنوز جزئیاتی از این بازی در دسترس نیست. در واقع، این استودیو مدتی قبل در آگهی استخدام خود از یک طراح ارشد مبارزات و طراح جلوه‌های بصری برای پیوستن به تیم سازنده جنگ ستارگان برای توسعه یک بازی سوم شخص دعوت به عمل آورده بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments