چهارمین تریلر Resident Evil Village شما را به روستایی جهنمی می‌برد!

حضور مد The Mercenaries تایید شد

چهارمین تریلر Resident Evil Village شما را به روستایی جهنمی می‌برد! سورنا رضایی ۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ تریلر بازی

شرکت ژاپنی کپکام حین برگزاری رویداد آنلاین Resident Evil Showcase چهارمین تریلر Resident Evil Village را به نمایش گذاشت.

پس از اینکه دور شدن نسخه‌های اخیر رزیدنت اویل از ریشه‌های خود داد طرفداران را درآورد، کپکام تصمیم گرفت گیم‌پلی مجموعه را از بسیاری جهات تغییر دهد. نتیجه اتخاذ چنین تصمیمی، Resident Evil 7: Biohazard بود که سال ۲۰۱۷ میلادی وارد بازارهای جهانی شد و اولین رزیدنت اویل تاریخ است که از دوربین اول شخص استفاده می‌کند. این بازی روی القای ترس و ایجاد اتمسفری دلهره‌آور تمرکز داشته و اتفاقاتش حول محور ایتن وینترز می‌چرخد که در جستجو همسر گم‌شده‌اش است. Biohazard که با الهام از فیلم The Evil Dead محصول سال ۱۹۸۱ میلادی ساخته شده بود، موفقیت‌های بزرگی را برای سازندگانش به ثبت رساند.

با گذشت سه سال از عرضه Resident Evil 7: Biohazard، کپکام دنباله این بازی را تحت عنوان Resident Evil Village معرفی کرد. اتفاقات چند سال پس از قسمت هفتم روایت می‌شوند. ایتن وینترز در کنار همسر و فرزند خود زندگی آرامی دارد تا اینکه کریس ردفیلد سر رسیده و دست به اقدامات شوکه‌کننده‌ای می‌زند. کریس همچنین شخصیت اصلی داستان را به روستایی کوهستانی می‌برد. ایتن نه تنها باید پاسخ پرسش‌هایش را بیابد، بلکه باید دختر کوچکش رزماری را یافته و از منطقه فرار کند؛ منطقه‌ای که تحت کنترل افراد ترسناکی قرار دارد.

کپکام به وعده خود عمل و رویداد دیجیتالی Resident Evil Showcase را در ساعت مشخص شده برگزار کرد. مطابق انتظار، چهارمین تریلر Resident Evil Village برای بینندگان به نمایش درآمد. این ویدیو بیش از سه دقیقه زمان داشته و در بخش‌های ابتدایی خود انتقال ایتن وینترز به روستای کوهستانی را به نمایش می‌گذارد. در ادامه با شخصیت‌های مهم از جمله کریس ردفیلد و بانو دیمیترسکو ملاقات کرده و همچنین لوکیشن‌های مختلف نقشه مانند Heisenberg’s Factory به تصویر کشیده می‌شود. در این بین، شاهد صحنه‌های مختلفی از نبرد ایتن وینترز با دشمنان متفاوت هستیم.

کپکام با عرضه Resident Evil 3: Nemesis مدی را به مجموعه اضافه کرد با نام The Mercenaries شناخته می‌شود. این مد با گیم‌پلی آرکید و سریع خود شناخته شده و از کاربر می‌خواهد دشمنان را در مدت زمان مشخصی از بین ببرد. برخلاف انتظار ناشر، این مد مورد توجه طرفداران قرار گرفت و به محبوبیت بالایی دست یافت. غیبت این مد در ریمستر Resident Evil 3 همچنین باعث شد گروهی از طرفداران بازخوردهای منفی نشان دهند. کپکام حالا تایید کرده The Mercenaries با تغییراتی در Resident Evil Village وجود خواهد داشت. از تغییرات می‌توان به فروشگاه اشاره کرد.

کاربر به واسطه فروشگاه قادر خواهد بود در ازای پولی که با کشتن دشمنان به دست آورده، سلاح‌های جدید خریده یا سلاح‌های قدیمی را آپگرید کند. کاربر همچنین با مراجعه به نقاط خاصی از نقشه به قابلیت‌های مختلفی دسترسی پیدا می‌کند. قابلیت‌ها تاثیرهای مختلفی می‌گذارند که برای مثال می‌توان به افزایش قدرت تخریب نوع خاصی از سلاح‌ها یا بیشتر شدن سرعت دویدن اشاره کرد.

کپکام در بخش دیگری از رویداد آنلاین مشخصات فنی نسخه‌های مختلف Resident Evil Village را اعلام کرد. نسخه‌های نسل نهمی با وضوح تصویر 4K و نرخ فریم ۶۰ اجرا می‌شود. در صورتی که قابلیت رهگیری پرتو روشن شود، وضوح تصویر تغییر نمی‌کند اما نرخ فریم به ۴۵ کاهش می‌یابد. مشخصات تمامی نسخه‌ها در تصویری که ناشر ژاپنی منتشر کرده قابل‌مشاهده است.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین رزیدنت اویل در تاریخ ۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۷ مه) عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا