توضیحات تهیه‌کنندگان Resident Evil Village درباره‌ی نحوه‌ی نامگذاری این بازی

سازندگان از اهمیت لوکیشن روستا می‌گویند

تهیه‌کنندگان Resident Evil Village

سویوشی کاندا و پیتر فابیانو تهیه‌کنندگان Resident Evil Village در مصاحبه‌ی جدیدشان توضیحاتی را درباره‌ی نحوه‌ی نامگذاری این بازی ارائه دادند.

وقتی اولین شایعه‌ها پیرامون نسخه‌ی جدید سری بازی‌های رزیدنت اویل در فضای مجازی منتشر شد، طرفداران گمان می‌کردند کپکام مشغول ساخت Resident Evil 8 است زیرا طبق شایعات، نسخه‌ی جدید ادامه‌ی داستان Resident Evil 7: Biohazard را روایت می‌کرد. این عنوان مورد انتظار سرانجام معرفی شد و برخلاف انتظار، خبری از عدد هشت در نامگذاری نبود؛ موضوعی که تعجب کاربران فضای مجازی را برانگیخت.

مجله‌ی ژاپنی Famitsu اخیرا مصاحبه‌ای را با سویوشی کاندا (Tsuyoshi Kanda) و پیتر فابیانو (Peter Fabiano) تهیه‌کنندگان Resident Evil Village انجام داد. خبرنگار که به خوبی از سوالات طرفداران پیرامون نحوه‌ی نامگذاری باخبر بود، تصمیم گرفت پرسشی را مرتبط با این موضوع مطرح کند. طبق توضیحات کاندا و فابیانو، نسخه‌ی جدید دنباله‌ای برای Resident Evil 7: Biohazard بوده و داستانی که در آن شروع شد را به سرانجام می‌رساند اما تیم تولید ترجیح داد از عدد هشت در نامگذاری استفاده نکند:

سوال: در لوگوی طراحی شده عدد هشت دیده می‌شود اما چرا در نام بازی وجود ندارد؟

لوکیشن روستا به اندازه‌ی شخصیت‌های داستان حائز اهمیت است. چنین نامی را انتخاب کردیم چون می‌خواستیم کاربران این موضوع را بهتر درک کنند.

سوال: مخفف صحیح بازی کدام است: RE8 یا Village؟

مخفف رسمی‌ای وجود ندارد اما خوشحال می‌شویم کاربران آن را با کلمه‌ی Village به یاد داشته باشند.

Resident Evil Village در جریان رویداد The Future of Gaming و با انتشار یک تریلر حدودا ۲ دقیقه معرفی شد. اطلاعات رسمی چندانی موجود نیست و تنها می‌دانیم داستان چند سال پس از اتفاقات Resident Evil 7: Biohazard روایت می‌شود. ایتن وینترز شخصیت اصلی قسمت قبلی روزهای آرامی را سپری می‌کند تا اینکه کریس ردفیلد به ملاقات او آمده و دست به اقداماتی شوکه‌کننده می‌زند؛ اقداماتی که مسیر زندگی ایتن را تغییر می‌دهند. [آغاز اسپویل] کپکام در جریان رویداد هیچ گونه اشاره‌ای به اقدامات شوکه‌کننده‌ی کریس نکرد اما طبق گزارش‌های غیر رسمی او فرزند ایتن و میا را به قتل می‌رساند. [پایان اسپویل]

بازی Resident Evil Village برای سه پلتفرم پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد و در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۱ میلادی هم در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. تا به این لحظه صحبتی از نسخه‌های نسل هشتمی به میان نیامده و به نظر نمی‌رسد کپکام قصد ساخت آن‌ها را داشته باشد.

 
0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا