#مهسا_امینی

گیم‌پلی Resident Evil Village دارای المان‌های جهان‌باز خواهد بود

این بازی مورد انتظار اردیبهشت از راه می‌رسد

گیم‌پلی Resident Evil Village

با توجه به اطلاعاتی که اخیرا در وب سایت استیم قرار گرفته‌اند، گیم‌پلی Resident Evil Village دارای المان‌های جهان‌باز خواهد بود.

پس از لو رفتن حجم قابل‌توجهی از اطلاعات در فضای مجازی، کپکام از موضع خود پایین آمد و سرانجام نسخه‌ی جدید سری بازی‌های رزیدنت اویل را تحت عنوان Resident Evil Village معرفی کرد. این بازی حکم یک دنباله را برای Resident Evil 7: Biohazard داشته و ادامه‌ی قصه‌ی ایتن وینترز را به تصویر می‌کشد. سامورایی‌ها پس از رونمایی مصاحبه‌های مختلفی را انجام داده و سپس تعامل خود را با رسانه‌ها کم کرده و میزان انتشار اطلاعات را به میزان قابل‌توجهش کاهش دادند. این شرایط ادامه داشت تا اینکه Resident Evil Showcase برگزار شد. در جریان این رویداد آنلاین نه تنها جزئیات زیادی در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت، بلکه شاهد رونمایی از یک محصول تازه به نام Resident Evil Re:Verse بودیم.

یکی از کاربران تیزبین چندی پیش متوجه شد کپکام تگ Open-World را به صفحه‌ی استیم Resident Evil Village اضافه کرده است. این اتفاق را می‌توان حکم تاییدی بر ادعاهای AestheticGamer aka Dusk Golem اینسایدر مشهور صنعت ویدیو گیم دانست. او حدودا یک هفته‌ی پیش دو توییت منتشر و اعلام کرده بود گیم‌پلی Resident Evil Village دارای المان‌های جهان‌باز خواهد بود. در ادامه می‌توانید توضیحات Dusk Golem را مطالعه کنید:

Resident Evil Village، محیط‌های کوچکی دارد که به صورت جهان‌باز طراحی شده‌اند. تیم توسعه برای توصیف بازی جدید خود از لفظ مترویدوانیا [زیرژانر اکشن-ماجراجویی] استفاده می‌کند. تمرکز، بیشتر روی کاوش در محیط‌ها قرار دارد. علاوه بر این، محیط‌ها در مقایسه با نسخه‌های پیشین رزیدنت اویل ارتباط بیشتری با یکدیگر داشته و کاربر می‌تواند به لوکیشن‌های پیشین بازگردد.

لیدی دیمیترسکو و دخترانش که طی چند وقت اخیر به موضوعی داغ در میان طرفداران تبدیل شده‌اند، در صورت کشته شدن برای لحظه‌ای بدون لباس بوده و سپس به موجوداتی خزنده شبیه به عنکبوت تبدیل می‌شوند؛ موجوداتی که به هیچ وجه جذاب نیستند!

داستان Resident Evil Village چند سال پس از Resident Evil 7: Biohazard جریان دارد. ایتن وینترز و همسرش اتفاقات کابوس‌وار و وحشتناک گذشته را فراموش کرده و در نقطه‌ای دور مشغول ساختن یک زندگی آرام هستند. روزهای خوش آن‌ها ادامه دارد تا اینکه کریس ردفیلد به سراغشان آمده و دست به اقدامات شوکه‌کننده‌ای می‌زند. در پی این اتفاق، ایتن سر از یک روستای کوهستانی در می‌آورد. شخصیت اصلی اکنون قصد دارد به دنبال کریس گشته تا بدین طریق بتواند پاسخ سوال‌هایش را بیابد. آنتاگونیست قصه هم لیدی دیمیترسکو است. این شخصیت منفی به محض معرفی مورد توجه‌ی کاربران قرار گرفت و بازخوردهای بسیار مثبتی را دریافت کرد.

Resident Evil Village در ابتدا تنها برای پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس و رایانه‌های شخصی معرفی شده بود اما نسخه‌های نسل هشتمی‌اش هم عرضه خواهد شد. در ضمن، این بازی در تاریخ ۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۷ مه) در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا